Українська гра про Шерлока (не від Frogwares) збирає гроші на Kickstarter

Мабуть, ви не раз і не два, запускаючи нову гру, звертали увагу на те, що до вас ставляться, мов до дитини. Водять за руку завчасно продуманим маршрутом, навмисно натякають на найбільш вдалі варіанти відповіді, а коли справа доходить до загадок, то аж сміх бере від їхньої невигадливості. Над цим задумалися й хлопці з україно-канадської студії Klaxon Games та вирішили зробити власний проект, що змусить гравців як слід попрацювати головою. Цю сміливу ідею вони вирішили втілити у грі Sherlock Holmes: Web of Choices.

Sherlock Holmes: Web of Choices — це візуальна новела, що розповість гравцям історію чергової захоплюючої пригоди великого детектива. На цей раз йому доведеться відправитися у Америку, щоб урятувати тутешнього президента від замаху. У цьому йому допомагатимуть доктор Уотсон (роль якого візьме на себе гравець), шпигунка Джулія Моро, інспектор Лестрад та інші персонажі творів Конана Дойла. Виразними рисами проекту стануть намальовані вручну задники та анімовані персонажі. І, звісно ж, не слід забувати про таємниці, які нам доведеться розгадати. Розробникики з Klaxon Games запевняють, що тутешні загадки приємно здивують навіть бувалих любителів головоломок.

Щоб дістатися до кінцевих користувачів,  грі слід пройти тривалий процес розробки, який коштує чималих грошей. Їх розробники Sherlock Holmes: Web of Choices сподіваються отримати від фанатів хороших історій, загадок та пригод Шерлока Холмса і тому вийшли зі своїм проектом на Kicksarter. Людям, що підтримають їх у прагненні реалізувати власні ідеї, окрім самої гри, обіцяють чимало додаткових приємнощів. Більше дізнатися про Sherlock Holmes: Web of Choices ви можете на сторінці проекту на Kickstarter, а ми залишаємо відеопрезентацію гри.

Читайте також

Nioh 2 продалася накладом у 1,5 млн примірників

Nioh 2

У серіалі The Witcher: Blood Origin з’явиться жіночий аналог Любистка

NaVi вперше за 4 роки перемогли Astralis у фіналі турніру з CS:GO

KONAMI закриває ігровий підрозділ? Ні, але його чекають великі зміни

Ghost of Tsushima отримає поліпшену версію для PS5

Почалася розробка нової Star Wars: Knights of the Old Republic. ЕА i BioWare до неї не причетні

Автори Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 розробляють рімейк Diablo II

Тепер ви можете повідомляти про помилки у наших матеріалах

PlayUA

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: