Гра від українського розробника вийшла після багатьох років розробки

За роки свого існування, жанр інді змінився до такої міри, що не кожен скаже, що ж це таке насправді. У когось в уяві дрібна незалежна команда, що на дивом виручені гроші з Kickstarter сидить вечорами у гаражі та неспішно робить свій проект, хтось на противагу їм згадує цілі невеликі студії, що розробляють свої проекти за підтримки збоку EA або авторів Kingdom Come: Deliverance. Та завжди є люди, що з вогнем у очах на самоті реалізовують давно омріяний проект у вільний час, не дивлячись ні на що. Одним з таких людей є Денис Рудий, розробник Heat Guardian, що зовсім нещодавно добралася до дати виходу у Steam.

Heat Guardian — це гра у жанрі survival action. За сюжетом холод знищив більшу частину живого на Землі. Люди, яким вдалося вижити, продовжують боротися за своє існування усіма доступними методами. Ви безпосередній учасник подій, що за час сорокарівневої кампанії, пройде через цю льодяну пустку в пошуках притулку. Краєвиди, цілком імовірно, здадуться вам знайомими, адже події гри відбуваються не території невідомої країни з СНД.

Як одну з особливостей Heat Guardian, автор виділяє складність. Ви один у цьому ворожому світі і чекати допомоги нізвідки, а ось куля цілком може прилетіти з найближчих кущів. Для боротьби з противниками у грі представлено понад 50 видів зброї, що не дасть вам засумувати через брак можливостей по винищенню ворогів.

У процесі подорожі світом Heat Guardian вам доведеться зустрітися з чималою кількістю труднощів, основною з яких буде обмеженість ресурсів та низька температура довколишнього середовища. Вам постійно доведеться оглядатись довкола у пошуках припасів та палива для портативної пічки, яку головний герой тягає за спиною. Втім ви зможете відігріватися і в поодиноких хатинах, якщо натрапите на такі.

Переглядаючи написане, аж не віриться, що за усім цим стоїть кропітка праця однієї людини, що не полишала свою мрію, створити гру, протягом кількох років. І уже тому у гру цікаво зіграти і команда PlayUA допоможе вам у цьому. Зовсім скоро ми проведемо розіграш ключів Heat Guardian та стрім по цій чудовій грі. Слідкуйте за нашими сторінками у соціальних мережах та не проґавте анонс!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Я не звик питати у людей про танки, які вони чують за своїми вікнами» — People Make Games взяли інтервʼю у працівників Frogwares

Sherlock Holmes. Chapter 1

Інтерв’ю з творцем Heat Guardian

Інтерв’ю з творцем Heat Guardian

Конференція Games Gathering: коротко про головне

Конференція Games Gathering: коротко про головне

Допоможіть українській Heat Guardian потрапити у Steam!

Як наші ігри роблять — Інтерв’ю Євгена Літвинова

Перші доповідачі GameDev Conference 2016

Українська Out of Brakes вийшла для Android

Games Gathering — наймасштабніша в Україні конференція ігроробів