Гра за творами Лавкрафта Dreams in the Witch House отримала сторінку в Steam

Поціновувачам жанру point-and-click та творчості письменника Говарда Філіпса Лавкрафта цьогоріч є чого чекати. Гра Dreams in the Witch House, що вона вийде від інді-розробника Atom Brain Games у 2022 (поки що без конкретної дати), виконана у класичному пікселізованому ретро-стилі, однак матиме по собі багато нових та незвичних елементів для шанувальників жанру, зокрема зміну часу доби та погоди, а також елементи RPG (стати грошей, фізичного та психічного здоров’я, тощо). Хоча оригінальна повість Лавкрафта за якою зроблена гра відносно коротка, на гравців очікує 10-20 годин цікавого сюжету, складних завдань та атмосфери всеохоплюючого космічного жаху в кращих традиціях лавкрафтівської міфології. До останньої окремо докладеться саундтрек від Троя Стерлінґа Ніса, відомого за музикою до інших лавкрафтівських ігор — The Call of Cthulhu та The Whisperer in the Darkness.

Окрім як завішлистити Dreams in the Witch House в Steam, слідкувати за новинами проєкту можна на YouTube та у Facebook. Чи буде гра наявна на інших платформах наразі не повідомляється.

З часів першої публікації повість встигла стати основою кількох адаптацій, першою з яких є фільм 1968 року “Прокляття темно-червого вівтаря” (Curse of the Crimson Altar).  Найбільш же точною наразі екранізацією твору є серія антології “Майстри жаху” (Masters of Horror), зафільмована близько до тексту (ал з пернесенням у сучасність) великим шанувальником Лавкрафта та культовим режисером Стюартом Ґордоном.

Читайте також

Return to Monkey Island: піратські пригоди повертаються, а разом з ними класичне протистояння

Return to Monkey Island

Chronotophobia — сповнена лавкрафтівського жаху інді-гра підкорює мережу

Справжній детектив. Огляд The Sinking City

The Sinking City

Call of Cthulhu: Як обікрали українських розробників (перші враження)

Call of Cthulhu

The Sinking City — детектив на межі божевілля (ексклюзив)

БЕЗКОШТОВНИЙ СИР БЕЗ МИШОЛОВКИ #5

Roller Champions вигулькнула практично нізвідки і вийде за 3 дні

Roller Champions

Ремейк The Last of Us для PS5 вийде наприкінці року

The Last of Us

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: