Деталі мультиплеєру No Man’s Sky

no-mans-sk1y

Студія Hello Games повідомила, що мультиплеєрна складова у їхній довгоочікуваній грі No Man’s Sky буде не зовсім такою, якою ми собі її уявляємо. Штука в тому, що зустрітися з друзями, які теж гратимуть у цю гру, буде майже неможливо.

Це пояснюється тим, що розміри гри надзвичайно великі, а кожен гравець починатиме гру у випадковій точці. Тому навіть, якщо ви з другом задасте собі мету зустрітись, зробити це буде надзвичайно важко. Детальніше пояснив керівник компанії Шон Мюррей:

Нас постійно запитують про те, яким буде мультиплеєр у нашій грі. Але думаю, лиш люди його побачать, то відразу зрозуміють, як це — бути далеко-далеко від інших гравців. Ви, звісно, запитаєте: „А що, якщо я знаю, де саме з’явився мій друг? Я зможу до нього дістатися?“ Якщо вистачить терпіння, то, звісно, зможете. Зрештою приземлитеся на ту ж саму планету і скажете другові: „Я на планеті розміром із Землю, стою на горі, а ти де?“

Зазначу, ми не намагаємося зробити MMO, де ви можете грати з 60 тисячами людей на екрані. Ми обходимося ситуацією, де гравці можуть пролетіти повз вас, або ви час від часу зможете випадково зіткнутися з іншими користувачами.

Проте чи є це мінусом гри? На мою думку, аж ніяк! Адже суть тут в тому, щоб досліджувати безкрайні галактики і набувати гору особистих вражень від цього. Нагадаю, що реліз цього феномену ігроіндустрії відбудеться наступного року для PC i PS4.

Читайте також

Фанати No Man`s Sky подякували розробникам у доволі незвичний спосіб

no-mans-sky-next_feature-750x460

Steam проти EGS: раунд 2! — PlayNews #362

Halo 2: Anniversary

PlayNews #336 — No Man’s Sky Next, CS: GO

No Man's Sky Next

О диво, No Man’s Sky (знову) стала популярною!

Улітку No Man’s Sky отримає нове безкоштовне доповнення

No man's sky

PlayNews #272 — підсумковий

PlayNews #269 — American / Euro Truck Simulator 2, No Man’s Sky…

No Man’s Sky отримала величезне оновлення

Популярне