Гравці Fortnite тепер можуть створювати власні LEGO-ігри

LEGO Group і Epic Games оголосили, що гравці Fortnite тепер зможуть створювати і публікувати власні острови у грі з деталей LEGO. Усі охочі матимуть змогу використати свою уяву на повну міру і створити свій унікальний витвір або власну гру, у яку не тільки можна буде грати самому або у компанії друзів, а ще й заробити завдяки монетизації.

Сьогоднішнє оголошення є надзвичайно важливим кроком у демократизації творчості та передачі потужності бренду LEGO в руки творців. Ми хочемо, щоб діти та сім’ї могли насолоджуватися безліччю веселих і захопливих ігор у Fortnite, і потенціал, який ця новина пропонує для творців, неймовірний – ми не можемо дочекатися, щоб побачити, що кожен побудує та як спільнота сприйме ці творіння.

сказав Карі Вінтер Нільсен, керівник відділу Play & Creator Growth у LEGO GAME

Складати знайомі деталі LEGO, щоб створити свій власний острів, можна як через Fortnite Creative ,так і в Unreal Editor для Fortnite (UEFN). Щоб почати будівництво, можна використати один із 4 представлених шаблонів для легкого старту в цій справі.

Компанії також не забули і про вікові обмеження, яких варто дотримуватися. Так, творці повинні досягти не менш ніж 18 років, а щоб створена гра була доступна у США, вона повинна мати рейтинг ESRB E10+ (рекомендований вік від 10 років). А для доступу у країнах Європи — PEGI 7 (рекомендований вік від 7 років). Також усі LEGO Islands використовують функції батьківського контролю та безпеки Epic Games.

Також нагадуємо, що майже одразу після того, як Fortnite об’єдналися з LEGOo, гравці побудували літак і здійснили теракт.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

Багатокористувацькі шутери, жахастик, метавсесвіт — Добірка безкоштовних VR-ігор у Steam

vr game art

Найвідоміші розробники інді-ігор проведуть спільну презентацію у квітні

triple i

У Fortnite відтворили Майдан Незалежності

p.ua.fortnite the donation

Fortnite все ж вийде на iOS — Apple розблокувала акаунт Epic Games

fortnite

Fortnite не повернеться на iOS. Apple заблокувала Epic Games на своїй платформі

fortnite

Прибутки Epic Games Store виросли на 16%, а к-сть користувачів досягла 270 млн

dead island 2

Леді Ґаґа з’явиться на прийдешньому фестивалі у Fortnite

Fortnite Festival 2 Lady Gaga