Гравці масово вимагають повернення грошей за Battlefield 2042

Провал Battlefield 2042 спричинив багато незручностей для компанії ЕА. Зокрема, розгнівані гравці висунули петицію з вимогою повернути гроші за гру, інакше до справи візьмуться найкращі юристи й усе закінчиться груповим позовом.

Випуск Battlefield 2042 від EA став знущанням над кожним клієнтом, який придбав цю відеогру за 70 доларів США через неправдиву рекламу EA.
Battlefield 2042 завдав споживачам збитків у мільйони доларів і засмутив тисячі клієнтів у всьому світі.
Згідно з багатьма повідомленнями споживачів, Electronic Arts і DICE не виконали багато обіцянок, і Battlefield 2042 вийшла у продаж непридатною до гри. Навіть сьогодні у Battlefield 2042 є баґи, які сильно впливають на ігролад, тому багато членів спільноти вважають гру незавершеною.
Насправді Battlefield 2042 був зроблений настільки погано, що навіть Steam, ключовий розповсюджувач ігор на ПК, дозволяє клієнтам отримати повне відшкодування.
Ігрова спільнота не повинна терпіти це зловживання та знущання з боку багатомільярдних корпорацій, які роблять незавершені ігри та оманливу рекламу.

Петиція була написана майже місяць тому, однак увагу на неї звернули лише нещодавно. Шість днів тому її підписали 500 людей, вчора ця кількість перевалила за 29 тисяч, а сьогодні її підписали вже понад 67 тисяч незадоволених ґеймерів. Що цікаво серед компаній, якими адресована ця петиція, вказана Sony, Microsoft, Steam і DICE. А ось ЕА в цьому списку немає.

Автор: Влад Мовчан

Читайте також

У The Sims 4 зʼявилася можливість обрати форму звертання до вашого персонажа

Sims 4

Перший сезон Battlefield 2042 вийде наступного місяця

Battlefield 2042

EA шукає можливості обʼєднатися з кимось або продатись

EA

Підпишіть петицію за українізацію GOG

GOG

Чутки: Ігролад неанонсованої мобільної Need For Speed злили в мережу

Need for Speed

EA обʼєднала дві студії, щоб зробити гонкову гру мрії

Ремейк Dead Space вийде у січні 2023 року

Dead Space

EA розробляють гру за мотивами “Володаря перснів”, але є нюанс

Володар перснів

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: