Гравці масово вимагають повернення грошей за Battlefield 2042

Провал Battlefield 2042 спричинив багато незручностей для компанії ЕА. Зокрема, розгнівані гравці висунули петицію з вимогою повернути гроші за гру, інакше до справи візьмуться найкращі юристи й усе закінчиться груповим позовом.

Випуск Battlefield 2042 від EA став знущанням над кожним клієнтом, який придбав цю відеогру за 70 доларів США через неправдиву рекламу EA.
Battlefield 2042 завдав споживачам збитків у мільйони доларів і засмутив тисячі клієнтів у всьому світі.
Згідно з багатьма повідомленнями споживачів, Electronic Arts і DICE не виконали багато обіцянок, і Battlefield 2042 вийшла у продаж непридатною до гри. Навіть сьогодні у Battlefield 2042 є баґи, які сильно впливають на ігролад, тому багато членів спільноти вважають гру незавершеною.
Насправді Battlefield 2042 був зроблений настільки погано, що навіть Steam, ключовий розповсюджувач ігор на ПК, дозволяє клієнтам отримати повне відшкодування.
Ігрова спільнота не повинна терпіти це зловживання та знущання з боку багатомільярдних корпорацій, які роблять незавершені ігри та оманливу рекламу.

Петиція була написана майже місяць тому, однак увагу на неї звернули лише нещодавно. Шість днів тому її підписали 500 людей, вчора ця кількість перевалила за 29 тисяч, а сьогодні її підписали вже понад 67 тисяч незадоволених ґеймерів. Що цікаво серед компаній, якими адресована ця петиція, вказана Sony, Microsoft, Steam і DICE. А ось ЕА в цьому списку немає.

Автор: Влад Мовчан

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У Steam роздають Hue та Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War

warhammer 40,000 gladius relics of war

Український дизельпанк-екшн Erra: Exordium вийшов у дочасному доступі Steam

erra exordium

Steam вводить можливість брати пробники

Dead Space 2023 рімейк

У Steam набирає обертів «Фестиваль Спорту 2023»

Фестиваль Спорту

Українська Speed Crew пішла “на золото”

speed crew

Патч Star Wars Jedi: Survivor позбавив ґеймерів DLC

Star Wars Jedi: Survivor DLC

F1 2023 матиме сюжетну кампанію в стилі Drive to Survive від Netflix

drive to survive formula 1

Valve нарешті додали приціл для AWP!

crosshair cs

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: