Гравці просять недороблену GTA 5 раніше квітня

Grand-Theft-Auto1

Гравці, які з нетерпінням рахували дні до релізу GTA 5 для РС, були глибоко розчаровані, почувши, що Rockstar знову переносить гру — цього разу на 14 квітня. Один із них навіть написав петицію з проханням випустити ПК-версію гри раніше цієї дати. При цьому Метью Мослі (так його звати) погодився на те, щоб спочатку був доступний тільки самітній режим, а з часом відкрився доступ до GTA Online. Нагадуємо, що так було із оригінальними версіями Grand Theft Auto V для PlayStation 3 та Xbox 360. Тоді сама гра з’явилась 17 вересня, а мережеву складову додали два тижні по тому — 1 жовтня. Автор згоден навіть на недороблену версію гри, яку потім виправлять патчами.

Загалом своє звернення до компанії розробника пан Метью написав так:

PC-гравці вже дуже довго чекають релізу популярної GTA 5. Поки Rockstar відкладає реліз під приводом допрацювання, гра застаріває. Все, чого ми хочемо — це самітня кампанія, але прямо зараз. PC-ґеймери вже не раз грали в недороблені ігри, які потім ставали одними з кращих. Не думаю, що невеликі недоліки можуть справді зіпсувати враження від гри в цілому. Тому, будь ласка, дайте нам її зараз у тому вигляді, в якому вона є. Ті, кому потрібна закінчена гра, можуть легко почекати до релізу. А ті, хто буде грати в сиру версію, заодно допоможуть протестувати гру і підкажуть, які в ній залишилися баги, щоб ви могли їх усунути заради прихильників закінчених ігор.

Хоча зараз петицію підписало вже майже 4 тисячі осіб, навряд чи до неї прислухаються. Відомо, що студія “Рокзірок” працює під крилом компанії Take-Two, тому зрозуміло, що для прийняття такого рішення потрібно щось суттєвіше.

А за що голосуєте ви?

Читайте також

GTA IV — найкраща та найгірша гра в серії

Grand Theft Auto IV | GTA IV

Як PlayUA пограбування проходили (GTA Online)

Як PlayUA пограбування проходили (GTA Online)

Обираємо найпомітніший прогрес | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Усі наступні ігри Take-Two матимуть мікроплатежі

GTA Online

Оголошено номінантів The Steam Awards 2016

А ви б хотіли побачити Тревора у віртуальній реальності?

Позов Ліндсі Лоан щодо GTA V відхилено

Steam підбиває підсумки літнього розпродажу

Популярне