Гравці в Civilization VI скоро отримають в’єтнамські флешбеки

Firaxis Games випустили відео, у якому розповіли про прийдешнє доповнення для Civilization VI. Vietnam & Kublai Khan Pack вийде у межах New Frontier Pass і принесе до гри нову цивілізацію, альтернативного лідера для вже наявних держав, район із особливими будівлями та новий режим гри.

В’єтнам — нова цивілізація у грі, що має розвинуту культуру та ландшафт. Її лідер — воїн, відомий своєю сміливістю, норовом та вмінням вести партизанську війну. За словами розробників, створення анімацій для нього виявилося захопливішим, ніж зазвичай. Детальніше про саму державу розкажуть згодом. Разом із цим, у Китаю та Монголії з’явиться новий альтернативний лідер — жорстокий завойовник Хубілай.

Також із доповненням гра отримає новий режим — “Монополії та корпорації”. У вас буде можливість побудувати корпорацію, що вироблятиме однотипні ресурси і збільшуватиме ваші статки. Якщо ж захопити усі запаси на мапі, то ви створите власну монополію. А якщо втомитеся від роботи з грошима, ігротворці запрошують відпочити до нового району — заповіднику, який підвищить рівень культури та престижу на сусідніх клітинках. У ньому можна побудувати заказник та ліс, які збільшать продуктивність кліток-сусідів.

Доповнення Vietnam & Kublai Khan Pack стане доступним за тиждень, 28 січня.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Творці Marvel’s Midnight Suns представили свою версію героїні Magik [трейлер]

Marvel's Midnight Suns Magik

Marvel’s Midnight Suns все ж вийде цього року у грудні

Marvel's Midnight Suns

Marvel’s Midnight Suns перенесли на початок 2023 року

Marvel’s Midnight Suns

Marvel’s Midnight Suns: буде багато брутальних героїв і Людина-Павук

Marvel's Midnight Suns

Отримайте Civilization VI та 11 інших ігор у новому Humble Choice

Civilization VI отримає нові мапи, юніти та зміни у балансі

Civilization VI

Смерть Red Dead Online, вампіри у Civilization 6, перезапуск Skull & Bones — PlayNews

Red Dead Online

У “королівській битві” Civilization VI з’являться зомбі… та Шон Бін