Граєш у PUBG? Сідай у тюрму!

Днями поліція Банґладешу арештувала понад 100 осіб під час рейду на LAN-турнір з PUBG Mobile. А чому поліцаї вдерлися на турнір, запитаєте ви? Все просто — у Банґладеш ця гра заборонена законом, тому згаданий турнір був нелегальним.

Більшість арештованих були школярами й студентами, які прийшли на турнір як учасники або глядачі. 24 людини того ж вечора відправили до в’язниці на кілька днів, а решту 78 поліція відправила на допит, щоби перевірити вік арештантів, бо всіх повнолітніх чекало від 2 до 7 днів тюрми залежно від того, хто як стосувався турніру. Ясна річ, що організаторам перепало більше, ніж учасникам і відвідувачам.

Влада Банґладешу заборонила PUBG Mobile у серпні минулого року разом із іншим мегапопулярним мобільним шутером, Free Fire. Спершу заборона мала тривати три місяці, але потім юристи Верховного Суду країни домоглися безтермінового її продовження. Обидві гри опинилися поза законом начебто через те, що викликають звикання в дітей та молоді, а також роблять їх агресивнішими й жорстокішими. Коротше, дрімучість у дистильованому вигляді.

Читайте також

The Callisto Protocol втратила свій зв’язок з всесвітом PUBG

callisto protocol

PUBG став заробляти більше відколи став безкоштовним

PUBG

PUBG нарешті стала безкоштовною

PUBG

DPC регіон Східної Європи. Огляд, підсумки та прогнози за результатами перших матчів

Dreamhack Dreamleague

MOYO проведе найбільший аматорський кібертурнір з Dota 2

Dota 2

Грайте у PUBG безкоштовно до кінця тижня

PUBG

За мотивами PUBG знімають мультфільм

PUBG

Tencent слідкуватиме за китайськими ґеймерами через камеру

Pubg mobile

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: