«Гріфіни» вишукано поглумилися з життя типового російського міста

Автори мультсеріалу Family Guy змогли вдало відтворити атмосферу російської глубинки та настроїв, що там панують. Вони наважилися відправити героїв мультфільму в незвичайну пригоду, де персонажів зустріне депресивний та утопічний світ, зосереджений у місті Челябінськ, що розташований в Росії. 

У 19 серії 21 сезону, From Russia With Love, все почалося з досить простого та безпечного заняття — створення Брайаном профілю в Instagram. Проте згодом виявилось, що невідомий хакер з Челябінська зламав його сторінку та використовує її в своїх підступних цілях. Без зволікання, Брайан, Меґ та Стьюї вирішують відправитись в Росію та знайти цього злодія. Уже в наступній серії, Adult Education, глядачеві показують «щасливе» подружнє життя Меґ та Івана. Вона дізнається, що чоловік хоче використати її для отримання такого бажаного квитка до цивілізованого світу — Америки. З метою помсти, Меґ підставляє горе-чоловіка, внаслідок чого, його «знешкоджують» силові структури Російської Федерації.

В обох серіях відображаються такі типові аспекти життя звичайних руських людей, як алкоголізм, гори сміття на вулицях, сірість та депресивність їхнього буття. Також автори не обійшли і тему тоталітаризму влади, відсутності свободи слова та неадекватного ставлення правоохоронних органів та простолюдинів до України та її символів. Тому цілком закономірно, що російськими депутатами вже розробляється законопроект, для заборони цього мультфільму на теренах своєї країни.

Авторка: Колінчук Анна

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Keoken Interactive, творці Deliver Us The Moon, звільняють 20% працівників

Deliver Us The Moon

Другу частину «Дюни» зняли на український об’єктив IronGlass MKll

Octopath Traveler тимчасово зникла з крамниці Nintendo

Octopath Traveler

«Це був найскладніший досвід у моєму житті» — Дені Вільнев розповів про свій шлях до «Дюни»

p.ua.deni villeneuve

Картковий інді-хіт Balatro знімають з продажу, бо гру чомусь вважають «азартною»

balatro

Другий сезон Jujutsu Kaisen визнано найкращим аніме 2023 року

Jujutsu Kaisen

У Steam можна безкоштовно забрати Space Crew: Legendary Edition

Space Crew: Legendary Edition

505 Games закриває європейські офіси після втрати Control

Control

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: