Grounded стала найпопулярнішою грою в історії Obsidian

Коли Obsidian Entertainment анонсували свій виживастик у мікросвіті під назвою Grounded, спільнота бідкалася й розводила руками. Мовляв, як так, майстри RPG роблять цілком тиражний кооперативний виживастик. Так, це був побічний проект студії (основна команда працювала над доповненнями до Outer Worlds і новою Avowed, але все одно — Why, warum, perque, навіщо?

А тут гоп! — Grounded стає хітом продажу Steam, влітає в топ трансльованих ігор Twitch, і за перших 2 дні з часу релізу в неї зіграло понад 1 мільйон людей! Такими здобутками не змогла похвалитися ще жодна гра Obsidian.

Ігротворці сказали, що це неймовірний успіх для невеличкої команди з 13 чоловік, яка працювала над грою. Ґеймдиректор проекту Адам Бреннеке був неймовірно радий такій кількості гравців і вирішив записати на відео подяку фанатам. У ньому він також повідомив дату першого щомісячного оновлення. Це станеться вже 27 серпня.

Також успіхи гри можна глянути у сервісі SteamDb. За інформацією сайту, найбільша кількість гравців, які одночасно перебували у Grounded складає 15019 людей. А максимальна кількість глядачів гри на Twitch перевищила відмітку у 250 тисяч — було це 28 липня, у день релізу гри.

Читайте також

У Grounded зіграло понад 5 000 000 людей

grounded

У версії The Outer Worlds для Nintendo Switch поліпшать графіку

The Outer Worlds

Оприлюднено ґеймплей нового DLC для The Outer Worlds

The Outer Worlds

Стрім Grounded

Наступного місяця вийде демоверсія Grounded для ПК та Xbox

grounded

Боїтеся павуків? Розробники Grounded вас розуміють

grounded

Автостопом по Галактиці. Огляд The Outer Worlds

The Outer Worlds

З’явилося перше ґеймплейне відео Grounded — виживастика від Obsidian

Grounded

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: