GSC анонсувала міні-доповнення до «Козаків 3» під назвою «Варта високогірʼя»

Творці «Козаків» повідомили про вихід DLC, що додасть у гру нові ігрові механіки, націю та кампанію. Вийде «Варта високогірʼя» 11 квітня.

Міні-доповнення дозволить гравцеві очолити Шотландію та взяти участь у тріумфах безстрашних горців. Від битви під Марстон-Муром до відомого повстання якобітів вам доведеться вести синів Альби у бій. Нова нація з унікальними ігровими механіками, девʼятьма юнітами та особливими будівлями зʼявиться в серії ігор уперше.

«Варта високогірʼя» також подарує гравцям ШІ-помічника, що допомагатиме в непростій справі керування державою. Асистент підкаже, яку будівлю варто побудувати наступною, коли у вас зʼявиться достатня кількість ресурсів, а також візьме під своє крило забутих селян і спрямує їх на пріоритетні завдання, тож гравець не морочитиметься повсякденними справами, а зможе сфокусуватися на більш цікавих речах: баталіях та розгромі суперника.

Як не дивно, але «Варта високогірʼя» не стане частиною сезонної перепустки під назвою Deluxe Edition, та її власники ще отримають своє, а саме два доповнення, найближче з яких побачить світ у травні.

Читайте також

Підтримайте розробку S.T.A.L.K.E.R. 2

S.T.A.L.K.E.R 2 Буде на Gamescom 2019

Все, що відомо про S.T.A.L.K.E.R. 2

S.T.A.L.K.E.R. 2

Розробка S.T.A.L.K.E.R. 2 просувається за планом (гра вийде вчасно!)

S.T.A.L.K.E.R 2 подала ознаки життя!

Чутки: розробка S.T.A.L.K.E.R. 2 знаходиться на стадії дизайн-документу

S.T.A.L.K.E.R. 2

S.T.A.L.K.E.R. 2 анонсовано! Гра має вийти у 2021 році

Анонс S.T.A.L.K.E.R. 2 від GSC Game World?

Популярне