GSC Game World повстала з попелу і вже готує новий проект

Останнім часом в інтернеті було багато інформації про можливе відновлення однієї з провідних українських студій минулого — GSC Game World. Тепер знаємо точно — компанія, що подарувала нам незабутні STALKER і Cossacks, відродилась і продовжила своє існування через три роки після закриття. Понад те розробники вже працюють на новим проектом.

Планами на майбутнє та причинами скасування STALKER 2 поділився Валентин Єлтішев, PR-менеджер GSC Game World:

Студію закрили з низки причин, не тільки фінансових. Так вирішив керівник. У той час STALKER 2 була вже наполовину готова, але ми усвідомили, що не готові випустити гру в тій якості, на яку розраховували. Здебільшого це було пов’язано з нестачею фахівців у команді. Нам запропонували фінансування, коли ми зробили альфа-версію. Чесно кажучи, ми й самі могли профінансувати весь проект, але на етапі альфи побоялися, що можемо потім не продати гру. До того ж рушій гри, який був провідним у 2007-му, до 2010 року вже застарів. Call of Duty і Battlefield стали робити на більш досконалих рушіях і нам теж треба було поліпшуватися. Але зрештою ми зупинили роботу і закрилися. У той час вже було готово близько 70-80 відсотків гри. І всі ці напрацювання збереглися.

Про майбутню долю STALKER 2 можна тільки здогадуватись. Точно відомо, що зараз студія працює над новим проектом, подробиць якого поки що немає. Варте уваги також те, що розробники не збираються покидати Україну. Чекатимемо повноцінного анонсу і побажаємо студії років життя і процвітання!

DfuwY60LJEk

Читайте також

S.T.A.L.K.E.R. 2 може вийти вже взимку

stalker 2

Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 показали… редактор зубів

Серії S.T.A.L.K.E.R. виповнилося 14 років

stalker

Таємниця мертвого журналіста: нову частину шифру S.T.A.L.K.E.R. 2 уже розгадано

Опубліковано новий саундтрек S.T.A.L.K.E.R. 2 і не тільки

Розгадуємо новий код S.T.A.L.K.E.R. 2 разом із вами (Стрім)

Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 розповіли про стан консольної версії

Дата Виходу S.T.A.L.K.E.R.2 Відома? Розбираємо Факти (OLDboi)

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: