GTA 5 — подробиці оновлення Heists і знятки

Компанія Rockstar Games поділилася новими подробицями довгоочікуваного оновлення багатокористувацької складової GTA 5, яке має вийти 10 березня. Також розробники показали цілу підбірку нових скріншотів.

Оновлення Heists привнесе у GTA Online не лише сплановані пограбування, але й три нових режими, а також щоденні завдання у відкритому світі. Спочатку щодо режимів:

  • Come Out to Play — команда з трьох гравців втікатиме від мисливців, які пересуватимуться на мотоциклах і квадроциклах. Ціль команди втікачів — дістатися до притулку, тоді як мисливці мають їм у цьому перешкодити. Цікавість у тому, що кожен з бігунів матиме необмежений вибір зброї, але при цьому лише одне життя. На відміну від них, мисливці мають необежений запас життів, але можуть стріляти тільки з дробовиків.
  • Siege Mentality — подібний режим. Але цього разу не потрібно тікати, а навпаки — захищати певну територію в той час, як атакуюча команда робити нальоти. Сутички відбуватимуться за системою 4 проти 6. Хоча тих, хто атакує, буде більше, вони знову обмежені самими дробовиками.
  • Hasta La Vista — погоня на купку велосипедистів, які утікають від зграйки здичавілих далекобійників, мета яких задавити усіх сторонників екологічного транспорту.

Як ми вже казали, починаючи з 10 березня гравцю онлайн-режиму видаватимуть щоденні цілі (Daily Objectives) — список із трьох місій, який буде інакшим кожного наступного дня. Щоденно виконуючи такі завдання, з часом гравець зможе дійти до вельми солідної винагороди — 500 тисяч місцевої валюти.

Якщо ж повернутись до режиму пограбувань, то проходження кожної такої місії триватиме дві-три години. Журналісти, які встигли спробувати його, зауважили, що тут вкрай необхідна організована командна робота, адже у команди буде лише два життя для виконання поставленої цілі. Варто зауважити, що доступ до Heists матимуть лише гравці із рівнем не менше 12-го.

ПК-гравці, сціплюйте зуби, чекаючи 14 квітня — тоді запланований вихід повноцінної версії ​Grand Theft Auto V.

Читайте також

Grand Theft Auto V з’явиться у каталозі Xbox Game Pass

Завантаження у GTA Online стануть суттєво коротшими

Такої GTA V ви ще не бачили

У Red Dead Online побільшало самітніх завдань

Red Dead Online

У США вивчатимуть історію за допомогою Red Dead Redemption

Red Dead Redemption

“Фанатка” GTA обікрала офіс Rockstar

World of Tanks в’їжджає у 2021 рік з новим оновленням

Take-Two змусили чітерів у GTA Online зайнятися благодійністю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: