GTA 5 — подробиці оновлення Heists і знятки

Компанія Rockstar Games поділилася новими подробицями довгоочікуваного оновлення багатокористувацької складової GTA 5, яке має вийти 10 березня. Також розробники показали цілу підбірку нових скріншотів.

Оновлення Heists привнесе у GTA Online не лише сплановані пограбування, але й три нових режими, а також щоденні завдання у відкритому світі. Спочатку щодо режимів:

  • Come Out to Play — команда з трьох гравців втікатиме від мисливців, які пересуватимуться на мотоциклах і квадроциклах. Ціль команди втікачів — дістатися до притулку, тоді як мисливці мають їм у цьому перешкодити. Цікавість у тому, що кожен з бігунів матиме необмежений вибір зброї, але при цьому лише одне життя. На відміну від них, мисливці мають необежений запас життів, але можуть стріляти тільки з дробовиків.
  • Siege Mentality — подібний режим. Але цього разу не потрібно тікати, а навпаки — захищати певну територію в той час, як атакуюча команда робити нальоти. Сутички відбуватимуться за системою 4 проти 6. Хоча тих, хто атакує, буде більше, вони знову обмежені самими дробовиками.
  • Hasta La Vista — погоня на купку велосипедистів, які утікають від зграйки здичавілих далекобійників, мета яких задавити усіх сторонників екологічного транспорту.

Як ми вже казали, починаючи з 10 березня гравцю онлайн-режиму видаватимуть щоденні цілі (Daily Objectives) — список із трьох місій, який буде інакшим кожного наступного дня. Щоденно виконуючи такі завдання, з часом гравець зможе дійти до вельми солідної винагороди — 500 тисяч місцевої валюти.

Якщо ж повернутись до режиму пограбувань, то проходження кожної такої місії триватиме дві-три години. Журналісти, які встигли спробувати його, зауважили, що тут вкрай необхідна організована командна робота, адже у команди буде лише два життя для виконання поставленої цілі. Варто зауважити, що доступ до Heists матимуть лише гравці із рівнем не менше 12-го.

ПК-гравці, сціплюйте зуби, чекаючи 14 квітня — тоді запланований вихід повноцінної версії ​Grand Theft Auto V.

Читайте також

Стрім-проходження GTA Online: Heists

GTA Online

Чутки: Мережею блукає запис ігроладу Red Dead Redemption 2 з ПК

Red Dead Redemption 2

Для GTA Online вийшло оновлення «Arena War»

gta V

Red Dead Online — усе, що потрібно знати про онлайн версію RDR 2

Red Dead Online

Публікація матеріалу про Red Dead Redemption 2 коштувала сайту $1 000 000

Red Dead Redemption 2

Rockstar експлуатує своїх працівників — PlayNews #345

Red Dead Redemption 2

Хата у Skyrim та Fallout дешевша за однокімнатну квартиру у Києві

The Elder Scrolls V: Skyrim

Суд у США визнав незаконним використання чіт-програм у GTA V

GTA Online

Популярне