GTA Online та Red Dead Online незабаром отримають великі оновлення

Rockstar розповіли, що онлайн режими Grand Theft Auto V та Red Dead Redemption 2 отримають великі оновлення цим літом. Спершу, 28 липня, оновлення вийде для RDR 2. Реліз для GTA Online відбудеться незабаром.

Red Dead Online отримає оновлення для Front Pursuit, що добавить нову Роль, яка «познайомить гравців з секретами натуралізму». Також добавлять нову бойову перепустку, чи, як вона називається у грі — Outlaw Pass, та «тони функцій, яких вимагала спільнота». Що саме за функції поки не уточнюється, тож залишається чекати подробиць.

Щодо GTA Online, то тут зовсім ніякої конкретики. Rockstar просто обіцяють додати безліч нового контенту, який доповнить й без того веселий досвід від гри.

На літніх оновленнях все не зупинилося. Компанія бонусом зазначила, що пізніше цього року гравці онлайн режимів обох ігор можуть очікувати ще більше великих оновлень. Серед них будуть розширення та доповнення наявних у Red Dead Online Ролей, а також найбільше за весь час оновлення для GTA Online, для якої Rockstar обіцяють “Пограбування” у нових локаціях.

Читайте також

Red Dead Online продаватиметься окремо від Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 online

[ОНОВЛЕНО] У GTA Online з’явиться новий острів, але ми з вами вже бачили його раніше

Gorillaz зняли кліп у GTA V

Gorillaz

У GTA Online почалася “Літня гулянка”

GTA Online

Для Red Dead Online нарешті вийшло велике оновлення

Red Dead Online

Смерть Red Dead Online, вампіри у Civilization 6, перезапуск Skull & Bones — PlayNews

Red Dead Online

Гравці у костюмах клоунів протестують у Red Dead Online

Автори L.A. Noire роблять VR-гру з відкритим світом для Rockstar

l.a. noire