GTA Online та Red Dead Online незабаром отримають великі оновлення

Rockstar розповіли, що онлайн режими Grand Theft Auto V та Red Dead Redemption 2 отримають великі оновлення цим літом. Спершу, 28 липня, оновлення вийде для RDR 2. Реліз для GTA Online відбудеться незабаром.

Red Dead Online отримає оновлення для Front Pursuit, що добавить нову Роль, яка «познайомить гравців з секретами натуралізму». Також добавлять нову бойову перепустку, чи, як вона називається у грі — Outlaw Pass, та «тони функцій, яких вимагала спільнота». Що саме за функції поки не уточнюється, тож залишається чекати подробиць.

Щодо GTA Online, то тут зовсім ніякої конкретики. Rockstar просто обіцяють додати безліч нового контенту, який доповнить й без того веселий досвід від гри.

На літніх оновленнях все не зупинилося. Компанія бонусом зазначила, що пізніше цього року гравці онлайн режимів обох ігор можуть очікувати ще більше великих оновлень. Серед них будуть розширення та доповнення наявних у Red Dead Online Ролей, а також найбільше за весь час оновлення для GTA Online, для якої Rockstar обіцяють “Пограбування” у нових локаціях.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

GTA VI вийде восени 2025 року

p.ua.gta vi

Sea of Thieves підкорила європейські чарти за результатами минулого місяця

Sea of Thieves

Remedy скасувала мультиплеєрну гру, яку розробляли з Tencent

control

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

Минулий фінансовий рік став невтішним для Remedy попри успіх Alan Wake 2

alan wake 2 control

Чутки: GTA VI вийде до березня 2025 року

GTA 6

Прибутки Epic Games Store виросли на 16%, а к-сть користувачів досягла 270 млн

dead island 2

Alan Wake 2 має найкращі темпи продажів з усіх ігор Remedy. Але досі не окупився

alan wake