GTA V вийде на PS5 та Xbox Series у день річниці Skyrim

На PS2 свого часу вийшли аж три частини GTA, а от GTA V все перекрутила і вийшла на трьох PlayStation. Точніше, на PS5 (як і на Xbox Series) гра завітає 11 листопада.

За словами Rockstar, версія гри для новітніх консолей зазнає помітних технічних та візуальних поліпшень, які стануть можливими завдяки кращим технічним характеристикам пристроїв. Щоправда, трейлера чи скріншотів покращеної GTA V розробники поки не надали.

А ще 11 листопада GTA Online вийде окремою грою і — увага! — буде безкоштовною для власників PS5 упродовж трьох місяців. До всього, до 20-річчя GTA III розробники готують ряд приємнощів, частина з яких націлена винятково на GTA Online. А попереду ще ж традиційні літні оновлення — і ці нові сюпризи, за словами Rockstar, засяють на повну саме в поліпшених консольних версіях.

Нагадуємо, GTA V за 8 років розійшлася накладом у понад 150млн примірників і досі продається краще за левову частку ААА-новинок. І оскільки на носі черговий стрибок продажів, то анонс шостої частини, який так чекає спільнота, може ще трішки затриматися.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Затягне і не відпустить — Огляд Balatro

balatro

Xbox створила команду, що займається збереженням ігор для наступних консолей

xbox

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

Творець Hellblade покинув студію Ninja Theory. Але це ніяк не зашкодить Hellblade 2

Тамім Антоніадес

«Відчувається наче гра від PlayStation Studios» — Журналісти у захваті від Hellblade 2

hellblade 2

Шпигун PlayStation проник у Xbox – фанати шоковані

xbox series x and s

Розробники скаржаться на недоцільність підтримки Xbox

xbox

Чутки: Xbox тестує власну портативку

xbox handheld