GTA V вийде на PS5 та Xbox Series у день річниці Skyrim

На PS2 свого часу вийшли аж три частини GTA, а от GTA V все перекрутила і вийшла на трьох PlayStation. Точніше, на PS5 (як і на Xbox Series) гра завітає 11 листопада.

За словами Rockstar, версія гри для новітніх консолей зазнає помітних технічних та візуальних поліпшень, які стануть можливими завдяки кращим технічним характеристикам пристроїв. Щоправда, трейлера чи скріншотів покращеної GTA V розробники поки не надали.

А ще 11 листопада GTA Online вийде окремою грою і — увага! — буде безкоштовною для власників PS5 упродовж трьох місяців. До всього, до 20-річчя GTA III розробники готують ряд приємнощів, частина з яких націлена винятково на GTA Online. А попереду ще ж традиційні літні оновлення — і ці нові сюпризи, за словами Rockstar, засяють на повну саме в поліпшених консольних версіях.

Нагадуємо, GTA V за 8 років розійшлася накладом у понад 150млн примірників і досі продається краще за левову частку ААА-новинок. І оскільки на носі черговий стрибок продажів, то анонс шостої частини, який так чекає спільнота, може ще трішки затриматися.

Читайте також

Підсумки Е3 2021: Elden Ring, перемога Microsoft та передозування анонсами

E3 2021

Мальована BloodRayne Betrayal отримає перевидання

The Medium вийде на PlayStation 5 у вересні

The Medium

Forza Horizon 5 отримала сторінку в Steam

Forza Horizon 5

Hades вийде на Playstation та Xbox у серпні

Hades

Xbox & Bethesda Showcase у виконанні PlayUA

Sony та Balenciaga випустили футболки PS5, дорожчі за саму консоль

Трилогія Crysis Remastered з’явиться у продажу восени

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: