Guerilla Games збирають відгуки гравців щодо візуальних проблем Horizon Forbidden West

Guerilla Games, розробники Horizon Forbidden West, звернулися до гравців на Reddit, де віддячили тим, хто ділиться з ними різними візуальними проблемами гри, та сказали, що працюють над їх вирішенням.

Дякуємо, що ділитеся з нами різними візуальними проблемами через нашу форму підтримки. Команда активно працює над вирішенням цих проблем із високим пріоритетом і прагне якнайшвидше випустити оновлення.

— написали розробники

Також розробники попросили всіх інших гравців також надсилати відгуки, якщо вони зустрічають якісь візуальні проблеми чи баґи у грі. Крім того, Guerilla Games також просять за можливості кидати відео або фото підтвердження цим проблемам і описувати їх у всіх подробицях, щоб команда могла якомога швидше їх виправити.

Якщо у вас раптом виникнуть якісь проблеми з грою, або ж ви зустрінете певні візуальні баґи, ви також можете звернутися в підтримку Horizon Forbidden West.

Поки що Guerilla Games не повідомляють, коли можна очікувати наступне оновлення, або ж коли буде вирішення для проблем, з якими можуть зустрінутися гравці.

Також нагадуємо, що ви можете прочитати наш огляд Horizon Forbidden West. До речі, у ньому жодних спойлерів! Ще пропонуємо вам подивитися на те, як українські зірки рекламують гру у косплеії, якщо ще цього не зробили. Ну й звичайно про неймовірну рекламу Forbidden West у київському метро.

Читайте також

Horizon Forbidden West рекламують українські зірки в крутому косплеї

Horizon Forbidden West

Найочікуваніші ігри 2022 року для консолей PlayStation

God of War Ragnarök

Horizon Forbidden West вийшла з затримкою, щоб уникнути кранчів

guerilla games

Дорелізний стрім Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West

Бородата Лара Дрейк. Огляд Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West

Допоможіть нашій планеті, граючи в Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West

Елой із Horizon Forbidden West оселилася в київському метро

Horizon Forbidden West

Арена, перегони, сафарі… й аванпости — чим зайнятися у світі Horizon Forbidden West?

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: