web analytics

Гурт Пиріг і Батіг написали новий саундтрек для фільму Олександра Довженка “Земля”

Як відомо, класичний фільм Олександра Довженка Земля” (1930) — німий. У таких випадках запрошувати до озвучення фільмів цікаві музичні колективи є не те що б сталою, але міжнародною практикою. Долучитись до неї вирішив і Довженко-Центр: 23 серпня 2024 року в 17:00 в Українському домі в Данії відбудеться перший показ “Землі” з новим музичним супроводом від відомої української фольк-групи Пиріг і Батіг, який гурт виконає наживо. Подія відкриває виставку “Серце Землі”, яку зорганізовано Мистецьким Арсеналом, Посольством України в Королівстві Данія і Українським інститутом.

На випадок якщо ви зараз в Данії — вхід на подію вільний за умови попередньої реєстрації. Чи почують нове звучання стрічки поза межами Копенгагена говорити поки рано.

Пиріг і Батіг існує як колектив з 2019-2020 року і є продовженням сольного проєкту Мар’яна Пирога — співака (вокаліста львовського гурту ГИЧ Оркестр), музиканта, художника, композитора та широкого профілю культурного діяча. 22 серпня 2024 в SKVOT опублікували розгорнуте інтерв’ю Пирога в рамках програми Skvot Selector, де можна дізнатись багато нового і цікавого про творчість гурта та його засновника.

TMNT Donatello

Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA

На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Безкоштовний показ фільму «Будинок “Слово”. Нескінчений роман» відбудеться в Чернівцях

budynokslovo2024

Український фільм “Пульс” можна безкоштовно подивитись в автокінотеатрі в Києві

Безкоштовний показ трьох фільмів Михайла Іллєнка відбудеться в Києві

krakivillienko02

Безкоштовний показ культового фільму «Фучжоу» Михайла Іллєнка відбудеться у Луцьку

Тарас Денисенко

«Харків живе та знімає»: безкоштовний кінопоказ та концерт пройде у Харкові

“GTA в Запоріжжі”: закінчились зйомки фільма “Без варіантів”

Олександр Райтер

“Тисячовесну” планують розширити до відеоігор з 2027 року

tysachovesna

Творчій вечір та безкоштовний показ фільмів відбудеться з нагоди 65-річчя Національної премії імені Тараса Шевченка в Будинку кіно

Популярне