Гурт Sabaton випустив кліп, присвячений новій події у World of Tanks

Шведська метал-група Sabaton і World of Tanks знову грають разом! Учора в межах шоу-відкриття Gamescom глядачі могли побачити уривки нового кліпу на пісню “Steel Commanders”. Відео присвячене і заодно передує великій внутрішньоігровій події “Дух Війни”, в ході якої гравці зможуть отримати перший в історії World of Tanks преміум-танк IX рівня, шведський Strv K.

Нам було цікаво працювати з World of Tanks і Wargaming над таким великим проектом. Разом ми зробили епічний кліп на пісню “Steel Commanders” – це гарний початок для старту спільного проекту. Для нас почесно бути частиною такої величезного події, в якому нагорода – перший у грі преміум-танк IX рівня з нами в ролі екіпажу!

Йоакім Броди, вокаліст Sabaton

У ході події “Дух Війни” найстійкіші та найбільш вмілі гравці зможуть безкоштовно отримати шведський важкий танк Strv K – першу преміум-машину IX рівня за 11-річну історію гри. Strv K, до слова, можна помітити в кліпі “Steel Commanders”, тому не дивно, що у грі його екіпаж також складається з учасників Sabaton, а репліки командира озвучив сам Йоакім Броди. Не обійшлося і без великодок для любителів металу: на додачу до Strv K, гравці зможуть заробити ще одну нагороду – скін “Дух війни” з унікальними ефектами, який виконаний у стилістиці лицарської броні.

Навіть якщо хто із гравців не пройде всі етапи першого розділу події “Дух війни”, він отримає вагому знижку на покупку Strv K – з розрахунку 10% за кожен виконаний етап, – а також безліч іншого корисного у грі майна. За тією ж логікою побудований і другий розділ події, де можно здобути стиль броні “Дух війни” або знижку на нього.

І тут уже дійсно варто постаратися, бо Strv K в стилі «Дух війни» має унікальні особливості: у Випадкових боях танк приносить своєму власнику бони – цінну внутрішньоігрову валюту. До сих пір це було привілеєм тільки техніки X рівня. Крім цього, танк супроводжується спеціальним саундтреком на основі пісні “Steel Commanders” від Sabaton. Втрачати таку машину просто не можна ні в якому разі!

Подія “Дух війни” пройде з 27 серпня по 6 вересня, а більше подробиць про неї можна дізнатися на сайті гри.

Читайте також

Українські гравці World of Tanks нарешті можуть перенести свої акаунти в європейський регіон

World of Tanks

Подкаст “Ігровий Джавелін” #14 (RendarosUA)

дж14

На одному диханні про ГОЛОВНУ конференцію серпня. Gamescom Opening Night LIVE (ONL) (Артем Лис)

gamescom thumb 3 2

Усе найголовніше з Gamescom Opening Night Live 2022

gamescom

Gamescom: Opening Night Live у виконанні PlayUA

Gamescom PlayUA

Українські гравці World of Tanks зможуть перенести свої акаунти в європейський регіон

World of Tanks

Що ви очікуєте від Gamescom?

Русня деградує від неправильних ігор та кінець хмарного ґеймінгу (Game Story)

pw gn

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: