Хакери зламали гравців в Apex Legends прямо під час фіналу регіонального турніру

Apex Legends, як і будь-яка інша мультиплеєрна гра, стикається з чітерами. Однак цього разу хакери знахабніли настільки, що почали вмикати чіти на акаунтах про-гравців прямо під час офіційного матчу!

Першою жертвою хакерів став гравець команди DarkZero, Ноян Genburten Озкосе. Він зрозумів, що щось не так, коли почав бачити своїх супротивників крізь стіни й текстури рельєфу. Гравцю не залишалося нічого іншого, як вийти з гри. Момент ви могли бачити вище. Другим постраждалим став Філіп Досен, гравець колективу TSM. ImperialHal, через втручання сторонніх осіб, отримав хак автонаведення.

Через таку активність хакерів регіональні фінали було відкладено до вирішення проблеми з атаками на облікові записи гравців. Представники Anti-Cheat Police Department радять не грати у будь-які ігри, захищені популярною програмою Easy Anti-Cheat.

Окремо рекомендується змінити паролі всіх акаунтів і встановити багатофакторну автентифікацію, якщо ви раптом цього ще не зробили. В рамках профілактики також рекомендується перевстановити операційну систему, аби гарантовано позбутися будь-яких сторонніх програм на вашому ПК.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Electronic Arts звільняє 40 тестувальників Apex Legends

apex legends

Шутер XDefiant не вийде найближчим часом, але відкрита бета вже близько

xdefiant

В Україні відбувся кіберспортивний турнір для студентів ВНЗ

p.ua.cs2 турнір

«Ультимативний ігросервіс»: Нові деталі перезапуску Marathon від Bungie

marathon

Потішилися і досить. Що тепер буде з командою Monte?

monte 3

Замість шутера про мандалордця Respawn розробляє гру у всесвіті Titanfall. Але це не Titanfall 3

titanfall

«Злам» Epic Games виявився фейком, щоб нажитися на інших кіберзлочинцях

Epic Games Store

EA скасувала шутер про мандалордця від Respawn… але не ігри за ліцензіями Marvel

mandalorian