web analytics

Завдяки флешмобу Half-Life 2 встановила новий рекорд за кількістю гравців

Учора фанати Half-Life 2 влаштували флешмоб під назвою Breaking The Bar, аби привернути увагу розробників до серії. Зробили це, одночасно зайшовши до гри і встановивши новий рекорд онлайну. За даними SteamDB, одночасно в проекті перебували понад 16 тисяч людей.

Зараз онлайн Half-Life 2 повернувся до тисячі людей, а Valve досі ніяк не відреагували на досягнення фанів. Нагадаємо, минулий рекорд встановили у 2012 році, коли до гри зайшли майже 13 тисяч гравців. Ту подію назвали A Red Letter Day.

А якщо ви також фанат легендарної серії Half-Life, запрошуємо переглянути наше проходження VR-гри Half-Life: Alyx:

TMNT Donatello

Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA

На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Steam Machine виявилася значно дорожчою, ніж планувала Valve

steam machine prices hd 1920x1080

Бажаєте придбати Steam Controller зараз? Доведеться почекати до 2027 року

steam controller front (2)

Акаунт польського гравця Team Liquid з Dota 2 помітили в команді XoXJIoPeZIb

nisha liquid

Користувачі знайшли культовий «крик Вільгельма» у новому Steam Controller

steam controller

Valve готує революційне оновлення Steam

steam

Valve оновила регіональні ціни в Steam, враховуючи купівельну спроможність різних валют

steam

Steam Machine відклали на фоні дефіциту компонентів

steam machine

Футболіст Михайло Мудрик отримав бан у CS2 за згадку Волинської трагедії

p.ua.Мудрик

Популярне