Half-Life: Alyx. Ігролад, деталі та дата виходу!

Valve розкрила деталі їх майбутньої VR-ігри – Half-Life: Alyx. Розповіли про деталі гри, та її місце у серії, про те, за кого вам доведеться грати, гру уже можна передзамовити у Steam! Вийде гра у березні 2020-го року. 

Події Half-Life: Alyx відбуватимуться між першою та другою частиною ігр серії. Історія гри відбуватиметься довкола Алікс Ванс та її батька, Елі, які намагаються опиратися окупації Землі Альянсом. 

«Лише нещодавно була програна Семи-Годинна Війна. У тіні зростаючої фортеці Альянсу відомої як Цитадель, мешканці Міста-17 навчаються жити по правилам загарбників. Однак серед цього бідного народу є два найвинахідливіших науковця на Землі: Доктор Елі Ванс та його дочка Алікс, основоположники новонародженого опору», – описують гру Valve.

Гравцям випаде роль Алікс, яку тільки но переселили до Міста 17. Вам доведеться робити дослідження, дізнаватись щось нове про своїх ворогів, шукати їх вразливі місця та створювати нові знаряддя для боротьби з ними. А VR-складова гри дасть вам можливість робити постріли спершись на стіну чи заглянувши під барак, або, наприклад, перекидати все на поличках у пошуках необхідних речей.

Half-Life: Alyx працюватиме з будь якою системою SteamVR. Ось що про це пишуть на офіційному сайті гри:

«Якщо у вас є набір VR, який працює з комп’ютером, значить він працює з SteamVR».

Якщо ж ви володієте Valve Index, то нова Half-Life дістанеться вам цілком безкоштовно, а от якщо у вас інший набір віртуальної реальності, і ви дуже хочете пограти у Alyx, то попереднє замовлення на гру вже доступне у Steam

Що не менш важливо, Half-Life: Alyx створюють на ігровому рушії Source 2, і Valve поділиться інструментами, які дадуть змогу створювати нові рівні для гри. Hammer, інструмент створення авторських рівнів від Valve, був оновлений усіма інструментами та ігроладними компонентами для роботи з віртуальною реальністю.

Читайте також

Пролог Half-Life 2 відтворять на рушії Half-Life: Alyx

Half-Life: Alyx G-Man

Цього року вперше не буде Major-турнірів з CS:GO

Призовий фонд The International 10 перевищив 36 000 000 $

Для Left 4 Dead 2 вийде офіційне оновлення… створене фанатами

Фестиваль демоверсій повернеться до Steam у жовтні

Steam

Xbox Series X чи PlayStation 5: Ґейб Ньюелл назвав свого фаворита

CS:GO перейде на Source 2 наприкінці 2021 року. Та є нюанс…

VALVE хоче робити новий Half-Life і не у VR

Half-Life: Alyx

Популярне