Halo 2: Anniversary вийде в Steam до кінця весни

Ігротворча студія 343 Industries готується розпочати публічне тестування Halo 2: Anniversary для комп’ютерів. У тестову версію увійде увесь контент оригінальної Halo 2 та її рімейку, а також редактор мультиплеєрних карт і режим кінотеатру для Halo: Reach.  Заплановано тест на кінець березня, і якщо співставити проміжок аналогічним тестуванням та релізом Halo: Combat Evolved, то Halo 2: Anniversary з’явиться в Steam десь у травні. Власне, розробники раніше так і казали, що між виходами ігор Master Chief Collection минатиме в середньому 2-3 місяці.

Щоб узяти участь в тестуванні, вам потрібно зареєструватися в програмі раннього доступу Halo Insider і надіслати розробникам конфігурацію свого комп’ютера. Задля хорошої оптимізації проекту творці Halo обирають для тестування власників комп’ютерів з різноманітними характеристиками.

З моменту появи збірки Halo: The Master Chief Collection у Steam, Microsoft Store та Xbox Game Pass вийшли Halo: Reach та Halo: Combat Evolved Anniversary. Наступною частиною серії на ПК стане Halo 2, пізніше вийдуть Halo 3, Halo 3: ODST і Halo 4. Реліз усіх частин серії заплановано на цей рік.

Читайте також

Halo: The Master Chief Collection скоро отримає кросплей

Halo

Мультиплеєр Halo Infinite буде безкоштовним

Halo 3 завітає на ПК вже наступного тижня

halo 3

Відродження Mafia, цінова біда в Україні та непотрібна The Last of Us Part II [Подкаст]

Mafia: Definitive Edition

Halo 2: Anniversary вийде на ПК наступного тижня

З’явилися скріншоти ПК-версій Halo 3 та Halo 3: ODST

Halo 2: Anniversary

Ремастер Halo: Combat Evolved раптово вийшов у Steam

Стрімінговий сервіс Microsoft почали тестувати на iOS

halo

Популярне