Halo 2: Anniversary вийде в Steam до кінця весни

Ігротворча студія 343 Industries готується розпочати публічне тестування Halo 2: Anniversary для комп’ютерів. У тестову версію увійде увесь контент оригінальної Halo 2 та її рімейку, а також редактор мультиплеєрних карт і режим кінотеатру для Halo: Reach.  Заплановано тест на кінець березня, і якщо співставити проміжок аналогічним тестуванням та релізом Halo: Combat Evolved, то Halo 2: Anniversary з’явиться в Steam десь у травні. Власне, розробники раніше так і казали, що між виходами ігор Master Chief Collection минатиме в середньому 2-3 місяці.

Щоб узяти участь в тестуванні, вам потрібно зареєструватися в програмі раннього доступу Halo Insider і надіслати розробникам конфігурацію свого комп’ютера. Задля хорошої оптимізації проекту творці Halo обирають для тестування власників комп’ютерів з різноманітними характеристиками.

З моменту появи збірки Halo: The Master Chief Collection у Steam, Microsoft Store та Xbox Game Pass вийшли Halo: Reach та Halo: Combat Evolved Anniversary. Наступною частиною серії на ПК стане Halo 2, пізніше вийдуть Halo 3, Halo 3: ODST і Halo 4. Реліз усіх частин серії заплановано на цей рік.

Читайте також

Halo — це круто! Legendar`не проходження Halo: The Master Chief Collection

Halo MCC Funny Moments

Якщо ви очікували розвитку серії Halo Wars, то для вас є погані вісті

Halo Wars 2

У Halo 3 вперше за 10 років з’являться нові костюми

Halo Infinite не покажуть на The Game Awards 2020

Halo 3: ODST вийде в Steam наступного тижня

Halo: The Master Chief Collection скоро отримає кросплей

Halo

Мультиплеєр Halo Infinite буде безкоштовним

Halo 3 завітає на ПК вже наступного тижня

halo 3

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: