Halo: The Master Chief Collection скоро отримає кросплей

Серія ігор Halo продовжує поступово захоплювати бібліотеки ПК-гравців. Але колекція Halo: The Master Chief Collection поки що не має усіх функцій та ігор. Нещодавно ігротворці зі студії 343 Industries розповіли, які нововведення чекатимуть на The Master Chief Collection до кінця цього року.

В першу чергу ігри отримають довгоочікуваний кросплей, вибір регіону серверів та підбір гравців на основі пристрою введення. Також прив’язку до Steam-акаунту, можливість обмежити FPS та змінити налаштування графіки для кожної гри колекції окремо, підтримку миші та клавіатури для Xbox, і ще декілька покращень.

Окрім цього, розробники розповіли, що у першій половині цього місяця розпочнеться тестування Halo 3: ODST на ПК — наступної гри збірки Halo: The Master Chief Collection.

У межах тестування гравцям буде доступна можливість запису роликів Theater, оновлена система кастомізації, шість місій кампанії, 7 мультиплеєрних мап, а також кооперативний режим Firefight.

Нагадуємо, що до кінця цього року ігротворці планують випустити на ПК ще й Halo 4, яка завершує The Master Chief Collection. Більш детально ознайомитися з планами розробників на майбутнє можна на офіційному сайті гри.

 

Читайте також

Halo — це круто! Legendar`не проходження Halo: The Master Chief Collection

Halo MCC Funny Moments

Якщо ви очікували розвитку серії Halo Wars, то для вас є погані вісті

Halo Wars 2

У Halo 3 вперше за 10 років з’являться нові костюми

Halo Infinite не покажуть на The Game Awards 2020

Halo 3: ODST вийде в Steam наступного тижня

Мультиплеєр Halo Infinite буде безкоштовним

Halo 3 завітає на ПК вже наступного тижня

halo 3

Halo 2: Anniversary вийде на ПК наступного тижня

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: