Hangar 13 розробляє нову Mafia, поки керівники студії йдуть з неї

Засновник Hangar 13, Генрі Блекмен, покидає її після 7 років праці в ролі очільника. За його словами, його рішення вмотивоване бажанням «переслідувати свою пристрасть у нових починаннях». Свого часу він був креативним директором Star Wars: The Force Unleashed, а також продюсером Star Wars: Galaxies. Тож цілком імовірно, що його переманили на один з багатьох проєктів у всесвіті «Зоряних Війн», які зараз розробляють.

Новим очільником Hangar 13 стане Нік Бейнс, що долучився до компанії у 2018 і керував Hangar 13 Brighton. Та на цьому зміни в керівництві компанїі не закінчуються, адже крім голови її покидає й COO (операційний директор) Метью Урбан. Тільки якщо про перше звільнення компанія говорить відкрито, то про заміну COO стало відомо завдяки інсайдерам Kotaku. А ще тому, що той написав у LinkedIn: «Яка дивовижна поїздка з H13… давайте зʼясуємо, що далі».

За даними Kotaku, ці зміни зокрема повʼязані з тим, що зараз Hangar 13 вернулася до своєї першочергової мети — розвитку франшизи Mafia. Очолює розробку нової частини Mafia — Hangar 13 Brighton, тож логічно було й віжки керування компанією загалом передати місцевому голові. Як повідомляється, гра поки на ранніх етапах розробки. Її кодова назва Nero, хронологічно це приквел першої частини, а рушієм обрали Unreal Engine 5. Тож рушій Mafia 3, ймовірно, відправляється на звалище.

Усередині компанії зараз неспокійно. Після звільнень двох лідів, чимало людей теж думає піти. Невдалий реліз Mafia 3 супроводжували дві хвилі звільнень. Залишки команди, що дивом вижили, з того часу встигли випустити Mafia: Definitive Edition, а також працювали над трьома неанонсованими проєктами, які закрила батьківська Take Two. Так і виходило, що останнім часом Hangar 13 був на підхваті у інших студій компанії та відчував брак творчої свободи.

У таких умовах майбутнє франшизи Mafia та студії Hangar 13 виглядає особливо похмурим. Віритимемо у краще.

Читайте також

GTA V нарешті перестала бути хітом продажу

Отримайте Mafia безкоштовно у Steam

Mafia: The City of Lost Heaven (2002)

Marvel’s Midnight Suns перенесли на початок 2023 року

Marvel’s Midnight Suns

Робити ігри доступними по підписці в перший день не вигідно

the outer worlds

Прокляття студії Hangar 13 в дії: Рядами творців Mafia III пройшов новий раунд звільнень

Mafia III

Take Two врешті закрило угоду з придбання Zynga, ставши рекордсменами індустрії

Farmville 3

Mafia: Definitive Edition, Iron Harvest та багато інших ігор у новому Humble Choice

humble bundle

Take-Two Interactive закрили проєкт гри від Hangar 13, який вартував $53M

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: