Hangar 13 розробляє нову Mafia, поки керівники студії йдуть з неї

Засновник Hangar 13, Генрі Блекмен, покидає її після 7 років праці в ролі очільника. За його словами, його рішення вмотивоване бажанням «переслідувати свою пристрасть у нових починаннях». Свого часу він був креативним директором Star Wars: The Force Unleashed, а також продюсером Star Wars: Galaxies. Тож цілком імовірно, що його переманили на один з багатьох проєктів у всесвіті «Зоряних Війн», які зараз розробляють.

Новим очільником Hangar 13 стане Нік Бейнс, що долучився до компанії у 2018 і керував Hangar 13 Brighton. Та на цьому зміни в керівництві компанїі не закінчуються, адже крім голови її покидає й COO (операційний директор) Метью Урбан. Тільки якщо про перше звільнення компанія говорить відкрито, то про заміну COO стало відомо завдяки інсайдерам Kotaku. А ще тому, що той написав у LinkedIn: «Яка дивовижна поїздка з H13… давайте зʼясуємо, що далі».

За даними Kotaku, ці зміни зокрема повʼязані з тим, що зараз Hangar 13 вернулася до своєї першочергової мети — розвитку франшизи Mafia. Очолює розробку нової частини Mafia — Hangar 13 Brighton, тож логічно було й віжки керування компанією загалом передати місцевому голові. Як повідомляється, гра поки на ранніх етапах розробки. Її кодова назва Nero, хронологічно це приквел першої частини, а рушієм обрали Unreal Engine 5. Тож рушій Mafia 3, ймовірно, відправляється на звалище.

Усередині компанії зараз неспокійно. Після звільнень двох лідів, чимало людей теж думає піти. Невдалий реліз Mafia 3 супроводжували дві хвилі звільнень. Залишки команди, що дивом вижили, з того часу встигли випустити Mafia: Definitive Edition, а також працювали над трьома неанонсованими проєктами, які закрила батьківська Take Two. Так і виходило, що останнім часом Hangar 13 був на підхваті у інших студій компанії та відчував брак творчої свободи.

У таких умовах майбутнє франшизи Mafia та студії Hangar 13 виглядає особливо похмурим. Віритимемо у краще.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Take-Two подали в суд на Remedy через їхній логотип

remedy and rockstar

Про жабу і гадюку. Огляд фільму «Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій»

p.ua.Голодні ігри 7

Порт Red Dead Redemption приречений на провал? — #PlayNews

Red Dead Redemption

Боси Take-Two отримають 72 млн $ завдяки мікроплатежам у GTA Online

take two

Sony змінює фінансову стратегію з метою подальшого розширення

sony

Warner Bros. Discovery оголосила про розробку нового приквелу «Гри престолів»

гра престолів

Take-Two звільняє розробників. Kerbal Space 2 під загрозою?

Kerbal Space Program

GTA V нарешті перестала бути хітом продажу

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: