Hator — новий бренд з українськими коренями на ринку товарів для ґеймерів

Сьогодні, першого жовтня, оголошено про вихід на ринок міжнародного стартапу з українськими коренями — Hator.

Основною діяльністю компанії стане випуск продукції для ґеймерів та кіберспортсменів-аматорів. У асортимент бренду входитимуть: крісла, миші, клавіатури, гарнітури, ігрові поверхні, а також атрибутика та інші приємнощі для ґеймерів.

Усі продукти бренду, що першими побачать світ, — результат ретельного аналізу стану ринку, потреб, і, що не менш важливо, можливостей середньостатистичного ґеймера в країнах Східної Європи та СНД. Головною задачею, яку ми ставили перед собою, була розробка оптимального за співвідношенням ціни та якості продукту, що враховував би усі досягнення сучасних технологій, мав самобутній дизайн і був доступнішим для середньостатистичного ґеймера та кіберспортсмена-аматора, ніж аналогічні продукти від іменитих брендів. Ми розуміємо, що нам ще потрібно завоювати собі ім’я та місце під сонцем на такому «гарячому» ринку, яким є ринок товарвів для кіберспорту. Та ми впевнені у тому, що доб’ємося успіху, і основою нашої віри є наш продукт.

Антон Осипенко, представник бренду Hator в Україні

Першими продуктами, які уже встигли вийти на ринок України, стали ґеймерські крісла, що на першому етапі представлені п’ятьма моделями. Їхньою особливістю є яскравий дизайн, увага до найменших деталей та висока якість матеріалів, що використовуються. А повний спектр продуктів з асортименту ви побачите на полицях та сайтах українських роздрібних магазинів у листопаді цього року.

Сьогодні також запрацював офіційний сайт бренда: www.hator.gg/ua. На ньому можна знайти усю інформацію про асортимент продуктів компанії, авторизовані точки продажу, розділ зі зворотнім зв’язком та технічною підтримкою. Також на ресурсі з’являтимуться огляди продуктів компанії, що регулярно тестуватимуться провідними профільними ЗМІ.

Приємною новиною для українських користувачів буде українська локалізація усіх товарів бренда Hator. А саме:

  • упаковки та інструкції продуктів компанії матимуть україномовний варіант
  • українські символи наноситимуться на клавіатури під час виробництва, а не за допомоги дешевих наліпок
  • сайт компанії має україномовну версію, як і ПЗ для тонкого налаштування ігрових аксесуарів

Офіційним ексклюзивним дистриб’ютором бренда Hator в Україні є компанія Eletek, що відома своїм багатим досвідом дистрибуції великої кількості продуктів для ґеймерів.

Читайте також

Zona51 нарешті у Львові

Шалені знижки у Зона51

Зона51

Chernobylite покаже вам такі жахи Зони, яких ви ніколи не бачили у S.T.A.L.K.E.R.

Chernobylite

Колісна бронетехніка уже у World of Tanks!

World of Tanks

Вже встигли пограти в Apex Legends? І як вам?

Apex Legends

Анонс та реліз Apex Legends — королівської битви від Respawn Entertainment

Apex Legends

Приєднуйся до Lviv Game Dev Conference 2019 у березні!

Lviv Game Dev Conference 2019

Минулого року українці витратили на відеоігри майже $180 мільйонів

Newzoo

Популярне