Хідео Коджіма працює над фільмом у всесвіті Death Stranding

Лист екранізацій відео-ігор ще далекий від свого завершення, адже Хідео Коджіма працює над кіно-адаптацією Death Stranding. Про це повідомляє Deadline.

Хідео Коджіма працює над фільмом разом зі студією Hammerstone Studios, яка цілком профінансує екранізацію та займатиметься продакшном. Продюсерами фільму будуть сам Хідео Коджіма та Аллан Унгар, який був режисером та продюсером фільму «Бандит», а також у 2018 році був режисером короткометражного фільму Uncharted, який знімали за мотивами однойменної гри.

Також повідомляється, що фільм розширить всесвіт Death Stranding новими персонажами та елементами, а історія буде відокремленною від сюжету гри. Інших подробиць екранізації поки не повідомляють, та й повідомляти поки нічого, оскільки у фільму ще немає ні сценариста, ні режисера. Невідомо й те, чи з’явиться каст гри у фільмі, як от Мадс Міккельсен, Норман Рідус, Маргарет Квеллі чи Ґільєрмо дель Торо.

Я не можу бути у ще більшому захваті від цієї співпраці з Hammerstone Studios. Це ключовий момент для франшизи, і я з великим нетерпінням чекаю співпраці з ними, щоб вивести DEATH STRANDING на великий екран.

— розповів Хідео Коджіма

Death Stranding вийшла у листопаді 2019 року на PlayStation 4, а пізніше й на ПК. З того часу гру пограли понад 10 мільйонів гравців, а на The Game Awards 2022 Хідео Коджіма офіційно анонсував Death Stranding 2.

Події гри відбуваються у майбутньому, де стається таємнича подія під назвою «Сплетіння смерті», яка утворює прохід між світами живих та мертвих. Через цей прохід, страхітливі створіння зі світу мертвих захоплюють зруйнований світ, сповнений нещасних та відірваних одне від одного людей. Гравець бере на себе роль Сема Бріджеса, єдиної людини, що можете врятувати людство, згуртувавши останніх людей сплюндрованої Америки.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Хідео Коджіма оцінив український фільм «20 днів у Маріуполі»

Criterion Collection

Вийшов трейлер нового “Ворона”… і Хідео Коджіма щось знає

Ворон 2024

Death Stranding 2 вийде не раніше 2025 року. І лише на PS5 [трейлер]

Death Stranding 2 On The Beach

Death Stranding отримає екранізацію від студії А24

Death Stranding

Хідео Коджіма сховав посилання на Silent Hill у тизері своєї нової гри OD

od

OD від Коджіми, Marvel’s Blade, World of Goo 2 — Що цікавого було на The Game Awards 2023?

marvel’s blade

З чого почати знайомство з японським кіно — Підбірка фільмів від Хідео Коджіми!

Criterion Collection

Хідео Коджіма прагне покинути нашу планету

Hideo Kojima Space