Хідео Коджіма та Microsoft підписали лист про готовність до співпраці

Джефф Грабб, ігровий журналіст та письменник, розповів, що Хідео Коджіма та Microsoft вже підписали листа про готовність до співпраці. Такий крок від обох сторін хоч ще не є офіційною заявою про співпрацю, але вже може бути доказом того, що нова гра від японського розробника буде. На цей момент офіційного підтвердження цієї інформації немає.

Підписаний лист означає, що обидві сторони погодились на майбутню співпрацю, і їх юристи можуть готувати все неохідне для підписання офіційного договору. За словами Джеффа, Microsoft також почали готувати все для того, аби Хідео Коджіма міг приступити до створення нового проекту. Крім того, минулого тижня компанія найняла розробника Left4Dead та Portal, Кім Свіфта, який також працював над Google Stadia, для роботи над грою для хмарних сервісів.

Інформації про саму нову гру поки обмаль. Раніше стало відомо лиш те, що наступною грою Хідео Коджіми буде психологічний жахастик. Художній керівник студії Kojima Production, Йоджі Шинкава, також розповів, що анонс гри може відбутися до кінця цього року. Тепер до цієї інформації також добавилось те, що гра потенційно буде хмарним проектом.

Суть співпраці з розробником полягає у тому, аби розкрити весь потенціал студії Хідео Коджіми з допомогою підтримки та технологій Microsoft . Подробиць щодо того, чи буде компанія фінансувати майбутній проект Kojima Production поки немає. Також не відомо, чи буде наступна гра ексклюзивом Microsoft, однак йморвіність такого існує.

Читайте також

Новий сезон Sea of Thieves принесе нові загадки і почнеться післязавтра

Sea of Thieves

Хідео Коджіма змонтував фінальний трейлер Death Stranding Director’s Cut

Death Stranding: Director's Cut

У Sea of Thieves можна отримати корабель у стилі Borderlands

Sea of Thieves

Psychonauts 2, Twelve Minutes та інші. Ігри, які скоро з’являться у Game Pass

Psychonauts 2

Автори Sniper Elite анонсують нову гру наступного тижня

У Game Pass з’явиться Hades, але зникне Grand Theft Auto V

Hades

Оголошено ігри, які з’являться у Game Pass цього місяця

Microsoft Flight Simulator

Хідео Коджімі не подобається назва Death Stranding: Director’s Cut

Death Stranding: Director's Cut

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: