Hitman стане повністю епізодичним

hitman

Io-Interactive повідомляє про зміну формату нової Hitman. Гра стане повністю епізодичною, та виходитиме сезонами. Так, у день релізу гравці отримають тільки пролог та рівень у Парижі, а всі інші рівні, що раніше входили до стартового пакету, виходитимуть протягом року.

У квітні нам дадуть можливість відвідати сонячну Італію, в травні — Марокко. Також розробники обіцяють щомісяця випускати оновлення з безкоштовними локаціями та незначними ґеймплейними покращеннями. Відомо, що до кінця сезону планується вихід рівнів у Таїланді, США та Японії. У перервах між оновленнями гри проводитимуться щотижневі заходи, а також маленькими порціями виходитиме запланований додатковий контент.

hitman_gamescom_atticshot

За словами розробників, такий підхід дозволить більш ретельно та якісно опрацювати кожну локацію, та подарувати ґеймерам більше насолоди від гри. Відомо, що стартовий пакет розробники оцінили в $15, а за кожну наступну локацію треба буде доплатити по $10. Ціна на повний комплект залишилася незмінною — $60. Гра вийде 11 березня для PC та консолей нового покоління.

Читайте також

Divinity: Original Sin 2 покине дочасний доступ восени

Серії Hitman може настати гаплик. Дякуємо довбикам зі Square Enix

IO Interactive змінює лого і переїжджає в нову студію

Silence від Daedalic виходить у листопаді

Дату релізу Gran Turismo Sport перенесли

PlayNews #254 — Quantum Break, Pokémon Uranium…

Killing Floor 2 ощасливить ґеймерів уже 18 листопада

No Trace — чорний Hitman в ізометрії

Популярне