web analytics

Hitman стане повністю епізодичним

hitman

Io-Interactive повідомляє про зміну формату нової Hitman. Гра стане повністю епізодичною, та виходитиме сезонами. Так, у день релізу гравці отримають тільки пролог та рівень у Парижі, а всі інші рівні, що раніше входили до стартового пакету, виходитимуть протягом року.

У квітні нам дадуть можливість відвідати сонячну Італію, в травні — Марокко. Також розробники обіцяють щомісяця випускати оновлення з безкоштовними локаціями та незначними ґеймплейними покращеннями. Відомо, що до кінця сезону планується вихід рівнів у Таїланді, США та Японії. У перервах між оновленнями гри проводитимуться щотижневі заходи, а також маленькими порціями виходитиме запланований додатковий контент.

hitman_gamescom_atticshot

За словами розробників, такий підхід дозволить більш ретельно та якісно опрацювати кожну локацію, та подарувати ґеймерам більше насолоди від гри. Відомо, що стартовий пакет розробники оцінили в $15, а за кожну наступну локацію треба буде доплатити по $10. Ціна на повний комплект залишилася незмінною — $60. Гра вийде 11 березня для PC та консолей нового покоління.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

IO Interactive розробляє фентезійну RPG i екшн про агента 007 гарними темпами

project 007 + project fantasy

Сюжетне доповнення Elden Ring: Shadow of the Erdtree вийде наприкінці червня

elden ring dlc

S.T.A.L.K.E.R. 2 отримав остаточну дату релізу. Гру перенесли на вересень

stalker 2

Death Stranding отримає екранізацію від студії А24

Death Stranding

Hollow Knight: Silksong подає ознаки життя

Hollow Knight: Silksong

Microsoft розглядала купівлю SEGA, Remedy i Paradox

ms + sega

Starfield вийде у вересні. Сподіваємося

Starfield

Стрім Hitman: Freelancer

Hitman: Freelancer