Ходячий Хаос: перший трейлер фільму-довгобуду та павуче чуття навпаки

Концепція телепатії, звісно не нова. Та й навіть концепція антиутопії, де люди здебільшого чують думки один одного теж. Але у випадку літературної серії “Ходячий хаос” (Chaos Walking) британського автора Патріка Несса це все помножено на цікавих персонажів, тож екранізації треба було особливу увагу приділити грамотному й цікавому кастингу. Так і вийшло: Том Голланд, Дейзі Рідлі, Мадс Міккельсен, Деміан Бічір і ще багато-багато хороших, відомих акторів видно ще по трейлеру.

Фільм-довгобуд знімали щонайменше чотири роки: основний матеріал було відзнято після кількох років роботи над сценарієм (з 2011 року!) ще у 2016-2017 рр., але перші тестові перегляди викликали у студії Lionsgate бажання перезняти низку сцен. Втім, це було зробити не так легко в умовах, коли виконавці двох головних ролей зайняті кожен на декількох суттєвих блокбастерах студій-мейджорів. Тож до цих тижнів перезйомок знімальна група теж йшла більше року. Відбулися вони лише в квітні 2019-го.

Що з того вийшло? Казати рано, але виглядає все за трейлерами досить-таки потужно. Сюжет базується на першій книзі трилогії “Ходячий Хаос” — “Ніж, який не відпускають” (The Knife of Never Letting Go), а над його кіноадаптацією встигли попрацювати багато сценаристів. Першу, переважно відбраковану версію писав взагалі легендарний Чарлі Кауфман (“Бути Джоном Малковичем”), але наразі авторство текстової основи стрічки переважно закріплене за самим Патріком Нессом і Крістофером Фордом.

Останній перейшов на вищі щаблі Голлівуду разом з режисером Джоном Уоттсом, з яким працював з перших короткометражних робіт і аж до “Людини-Павука: Повернення додому”. Матеріал його авторства, вочевидь, гарно пасує Голланду, та чи буде цього достатньо для того щоб засяяв готовий фільм?

Акцент трейлеру розставлений саме на концепції “Шуму” — усі чоловіки на колонізованій  планеті думають “вголос”, бо всі їх думки видно і чутно. Усі ж жінки в тих умовах просто померли, тому поява, в результаті катастрофи космічного корабля, молодої дівчини у виконанні Дейзі Рідлі суттєво змінює status quo, але не так, як можна було б очікувати.

Світова прем’єра “Ходячого Хаосу” наразі повинна відбутись 22 січня 2021 року, але хтозна, чи не буде її перенесено ще подалі, враховуючи другу (і можливу третю) хвилі коронавірусу COVID-19. Важко подивитись нову антиутопію на великих екранах, коли сам у живеш у одній з них, еге ж?

Читайте також

Нові кадри та подробиці екранізації Uncharted

З’явилися перші фото Тома Голланда в образі молодого Дрейка з екранізації Uncharted

Tomb Raider перезапустили… на мобілках

tomb raider reloaded

Керівник Drаgоn Age відкрив власну ігротворчу студію

У Steam з’явилася повна підтримка ґеймпада Dualsense від PS5

Dualsense PS5

Найдорожча гра в історії: Super Mario Bros. 3 продали за 156 000 $

Екранізацію Five Night at Freddy’s почнуть знімати навесні

Five Nights at Freddy's

Стратегія Tooth and Tail отримала офіційну українську локалізацію