Hollow Knight: Silksong схоже не вийде навіть цього року

Користувач з соцмережі X під нікнеймом Sherma помітив цікаве обговорення у спільноті Steam, у якому йшлося про те, що останні релізи 2024 року додаються до бази даних американського вікового рейтингового агентства ESRB у найкращому випадку за 6 місяців до свого релізу, а в найгіршому від 8 до 12 місяців.

На рахунок, чи актуальна інформація щодо Silksong, Sherma запитав Метью Гріфіна, співробітника Team Cherry, який відповідальний за маркетинг, на що отримав відповідь, інформація актуальна лише для релізів ігор на фізичних носіях.

Проте із ранішніх заяв пана Метью ми знаємо, що гру не раз відкладали усередині студії якраз із бажання відшліфувати релізну версію, аби випустити фізичну та цифрову версії одночасно.

З огляду на все вищесказане, реліз Silksong не варто очікувати раніше вересня цього року, а то й початку 2025 року, оскільки студія після перенесення гри з першої половини 2023 року на невідомий термін не поспішає інформувати нас щодо стану розробки.

Однак все може змінитися, якщо від фізичних копій на старті відмовляться на користь виключно цифрового релізу.

Нагадаємо, що довгоочікувана метроїдванія Hollow Knight: Silksong була анонсована у лютому 2019 та планується до випуску на консолях PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Nintendo Switch, комп’ютерах на базі Windows, MacOS, Linux та підписці Game Pass.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Коли Hades 2 вийде в дочасний доступ?

hades 2

Найбажаніша гра в Steam, стратегія Manor Lords, побила новий рекорд

manor lords

Як обрати ідеальну ігрову консоль

steamdeck

Український космічний симулятор Jitter має руйнування оточення та керування екіпажем

Jitter

«Збитки скоротилися у 7 разів» — фінансовий звіт Devolver Digital за 2023 рік

devolver digital

Kingdom Come: Deliverance 2 вийде під кінець року

kingdom come deliverance 2

Ghost of Tsushima принесе на ПК частинку екосистеми PlayStation

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Нову гру від творців It Takes Two анонсують цього року

it takes two

Популярне