HoloLens — наукова фантастика вже тут!

hololens

Пам’ятаєте науково-фантастичні фільми, де часто показувались голограми, якими головний герой хвацько користувався, змушуючи нас тихенько заздрити власнику такого суперкомп’ютера? Компанія Microsoft береться здійснити мрії, представивши новий пристрій доповненої реальності під назвою HoloLens. Так, ці чудо-окуляри дозволяють створювати справжнісінькі голограми, які бачитиме той, хто їх носить. Таким чином, HoloLens значною мірою призначений для того, щоб поєднати цифрові речі з фізичними.

До прикладу, сидите ви на канапі, а плазмовий телевізор — у магазині. Без паніки! Якщо у вас є стіна (вона є у всіх) то ви без проблем зможете виводити на неї фільм або відеогру. Бракує паперу для того, щоб почепити нагадування на ваш холодильник? Без питань! Одягаєте HoloLens і бачите завчасно створені нагадування. Так можна робити зі всім: книгами, паперами для роботи, в наукових цілях. Користувач зможе взаємодіяти з цифровим контентом за допомогою своїх рук. Усе, що забажаєте — буде до ваших послуг. Принаймні так обіцяють розробники.

Утім це важко розповісти, а краще побачити. Для цього “майки” створили унаочнювальний відеоролик.

Що цікаво, Microsoft HoloLens — пристрій самодостатній. Він не вимагатиме під’єднання до вашого ПК, консолі чи смартфона. У ньому немає проводів, які б заважали і до того ж голограми, які бачитиме власник окулярів виводитимуться у високій якості, а звукові ефекти допоможуть точно визначити, як далеко і де розташоване джерело звуку. Все це можливо завдяки автономному комп’ютеру, який матиме власний процесор, графічне ядро і додатковий голографічний процесор, а також набір сенсорів.

Над HoloLens, як кажуть розробники, Microsoft працювала сім років. Точної дати старту продажів цього дива і ціна наразі не повідомляється, але зараз творці заохочують розробників звернути увагу на ці окуляри, адже весь інструментарій, який потрібний для створення сумісних програм, буде вбудований у Windows 10.

Читайте також

За операційну систему Windows доведеться платити щомісяця

Підсумки жовтня: RDR 2, Fallout 76, ACO і знецінення

Red Dead Redemption 2

Microsoft представила концепт універсальних контролерів для смартфонів

Microsoft

Сите життя Obsidian — PlayNews #344

Command & Conquer 3: Tiberium Wars

Найкраща E3 покоління? [Подкаст]

Найкраща Е3 покоління? [Подкаст] | Підсумки E3 2018

Пірати-легенди, страхітливий кракен та системні вимоги Sea of Thieves

Sea of Thieves

ЗБТ Sea of Thieves завершилося, саме час для підсумків!

Sea of Thieves

Чутка: Microsoft планує придбати Electronic Arts (і Valve також)

Satya Nadella

Популярне