HoloLens — наукова фантастика вже тут!

hololens

Пам’ятаєте науково-фантастичні фільми, де часто показувались голограми, якими головний герой хвацько користувався, змушуючи нас тихенько заздрити власнику такого суперкомп’ютера? Компанія Microsoft береться здійснити мрії, представивши новий пристрій доповненої реальності під назвою HoloLens. Так, ці чудо-окуляри дозволяють створювати справжнісінькі голограми, які бачитиме той, хто їх носить. Таким чином, HoloLens значною мірою призначений для того, щоб поєднати цифрові речі з фізичними.

До прикладу, сидите ви на канапі, а плазмовий телевізор — у магазині. Без паніки! Якщо у вас є стіна (вона є у всіх) то ви без проблем зможете виводити на неї фільм або відеогру. Бракує паперу для того, щоб почепити нагадування на ваш холодильник? Без питань! Одягаєте HoloLens і бачите завчасно створені нагадування. Так можна робити зі всім: книгами, паперами для роботи, в наукових цілях. Користувач зможе взаємодіяти з цифровим контентом за допомогою своїх рук. Усе, що забажаєте — буде до ваших послуг. Принаймні так обіцяють розробники.

Утім це важко розповісти, а краще побачити. Для цього “майки” створили унаочнювальний відеоролик.

Що цікаво, Microsoft HoloLens — пристрій самодостатній. Він не вимагатиме під’єднання до вашого ПК, консолі чи смартфона. У ньому немає проводів, які б заважали і до того ж голограми, які бачитиме власник окулярів виводитимуться у високій якості, а звукові ефекти допоможуть точно визначити, як далеко і де розташоване джерело звуку. Все це можливо завдяки автономному комп’ютеру, який матиме власний процесор, графічне ядро і додатковий голографічний процесор, а також набір сенсорів.

Над HoloLens, як кажуть розробники, Microsoft працювала сім років. Точної дати старту продажів цього дива і ціна наразі не повідомляється, але зараз творці заохочують розробників звернути увагу на ці окуляри, адже весь інструментарій, який потрібний для створення сумісних програм, буде вбудований у Windows 10.

Читайте також

Forza Motorsport 6 зникне з цифрових полиць разом з усіма доповненнями

Forza Motorsport 6

Обійдемось без Super Duper Graphics Pack в Minecraft

Minecraft Super Duper Graphics Pack

Microsoft, Sony та Nintendo об’єдналися проти Дональда Трампа

Microsoft, Sony та Nintendo об’єдналися проти Дональда Трампа

E3 2019: переможці, невдахи та Кіану Рівз! — PlayNews #374

Cyberpunk 2077

Metro Exodus більше не ексклюзив Epic Games

Apex Legends — усе? — PlayNews #373

Apex Legends — усе? — PlayNews #373

Modern Warfare повертається! — PlayNews #372

Call of Duty: Modern Warfare (2019)

Sony та Microsoft — BFF? — PlayNews #371

Sony та Microsoft — BFF? — PlayNews #371

Популярне