Disney анонсувала HoloTile — килимок, який змінить пересування у VR-іграх

Хто з вас дивився фільм «Першому гравцю приготуватися»? Пам’ятаєте доріжку, по якій бігав головний герой? Так ось, схоже, вона віднайшла себе в реальному світі. Знайомтеся, HoloTile.

HoloTile — це всеспрямована, модульна, розширювана поверхня, що дозволяє вам рухатися у будь-якому напрямку. При цьому ви не будете рухатися з місця і не будете наштовхуватися на об’єкти в реальному світі.

Автором цієї поверхні став інженер і винахідник науково-дослідного підрозділу Disney Ленні Смут.

Пан Смут розповів, що поверхня працює таким чином, що не дасть вам змоги покинути її межі. Вам не треба переживати, що в якийсь момент ви зійдете з HoloTile та вріжетеся в стіну чи будь-який інший предмет.

Поверхня автоматично зробить все необхідне, щоб я залишався в її межах. Що найцікавіше: на ній може перебувати кілька людей одночасно. Всі вони, при цьому, будуть ходити незалежно один від одного.

розповідає Смут

Відомо, що Disney вперше подав патент на цю або схожу технологію у 2017 році, описуючи модульну систему підлоги, що складається з активних плиток, оснащених численними дисками. Кожен із цих дисків має рельєфний край, створюючи рівну поверхню для плитки.

Диски HoloTile встановлені під певними кутами, щоб контролювати напрямок переміщення об’єкта на землі. Система руху підлоги також може орієнтувати та обертати кожен диск, дозволяючи піднятій частині диска взаємодіяти з об’єктами на ньому та контролювати їхній рух по підлозі.

Важко сказати, наскільки цей патент відповідає тому, що нам показали Disney. Проте немає сумнівів, що реалізація HoloTile ховає за собою складні технічні рішення і всіх деталей нам не розкриють. Як і того, чи варто нам чекати колись поверхню у продажу.

 

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

PS VR2 стане сумісним з ПК пізніше цього року

sony psvr2

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Ubisoft розчарована продажами Assassin’s Creed для VR, уся надія тепер на Codename Red

Assassin’s Creed red

Disney інвестував 1,5 мільярда доларів в Epic Games на розробку нових ігор

disney x epic games

Microsoft випускатиме свої ігри на Switch і PlayStation 5. І це правильно

starfield intothestarfield

Дистильована ностальгія. Ретроспектива DuckTales: Remastered

DuckTales: Remastered

Розпочалися зйомки фільму «Трон 3» з Джаредом Лето

tron

Sony представила VR-гарнітуру для професійного 3D-моделювання

sony vr

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: