Homefront: The Revolution зазнає нищівної поразки в день релізу

homefront Banner

Скільки очікувань, надій та невиправданих сподівань було покладено на новий проект Deep Silver та Dambuster Studios… Добрячий шутер у відкритому світі, з непоганою механікою та великим асортиментом зброї. Гарний, і продуманий світ, що межує з постапокаліпсисом, цікаві герої, безліч техніки. Все це існує виключно на трейлерах гри, і вже точно не ввійшло до релізної версії. Такої думки дотримуються всі топові рецензенти західного світу, що просто знищили в своїх оглядах Homefront: The Revolution, не даючи їй, бідолашній, і на секунду заховатися за укриття, щоб перезарядити магазин.

Ми, в свою чергу, традиційно, підготували для вас підбірку оцінок найрейтинговіших ігрових критиків, з тих, що вже встигли висловитися.

Metacritic – 55 / 100

Polygon – 6 / 10

IGN – 5 / 10

Jimquisition – 10 / 100

Так, саме в 10 зі 100 відомий у вузьких колах Джим Сетрлінг оцінив гру, і, варто зазначити, що його оцінка була найбільш нищівною, а рецензія більше схожа на побиття третьокласників.

“Я все ще не можу повірити в існування цієї гри.”, – саме з цього речення британець розпочав свій огляд.

Решта критиків, що виявилися більш конструктивними і розважливими (що експонентно залежить від кількості годин проведених у грі) відзначили жахливу ПК-оптимізацію, рутинний ґеймплей, тупих і недолугих NPC, банальний сюжет та ще багато чого. І тільки атмосферний світ рятує гру від повного фіаско, до якого новий Homefront наблизився навіть більше ніж його старший брат.

Тож, якщо ви планували придбати гру, то можете видихнути з полегшенням і,з посмішкою на обличчі, витратити заощаджені грошенята на речі для Dota 2 новий DOOM від якого всі, поки, в захваті.

 

Читайте також

Metacritic назвав найгірші фільми та серіали 2020 року

Дулітл

Розбір сюжету фільму ТЕНЕТ (ПАН КАРПАН)

Реліз Iron Harvest у Epic Games Store затримується

Iron Harvest

Відкритий бета-тест стратегії Iron Harvest розпочнеться 30 липня

iron harvest

THQ Nordic та Koch Media обмінялися правами на декілька серій ігор

Red Faction: Armagedon

Metro: Exodus планують випустити на Linux

Metro Exodus

Друге DLC для Shenmue 3 вийде за кілька днів

shenmue 3

Відбувся реліз заключного DLC до Metro: Exodus

Metro Exodus