Hope For The Future — недоречна пісня із Destiny

Автор: Олекса Мельник @CHOBUDA

Невмирущий сер Пол МакКартні продовжує тішити фанатів своєю творчістю. Ми зі здивуванням прийняли той факт, що саме колишньому „бітлу“ довірили виконати чільну пісню багатокористувацької стрілянки Destiny. І якщо ви досі не придбали консоль і не награлися у цьогорічний недофеномен мережевих ігор, то ось вам готовий відеокліп на пісню Hope For The Future. Лиш незрозуміло, нащо було взагалі записувати цю пісню та ще й вставляти її в таку гру.

Пісня ця чудова і доволі таки натхненна. Розповідає нам про віру у світле майбутнє і про гіпер-мега-супер… мости?!?! Однак по відношенню до Destiny вона — не приший кобилі хвіст. І навіть не тому, що в ній ні разу не чути слова „destiny“. Просто з огляду на мотив і текст складається враження, що це пісня із далеких 60-х минулого століття, коли Пол МакКартні був молодим і жвавим учасником гурту The Beatles. Саме тоді люди замріяно дивилися у майбутнє і чекали від нього золотих гір. Про таке якось не сильно думається у зруйнованому світі, повному неперервних сутичок і закономірних смертей. Мешканці Destiny думають максимум про завтра, до якого було б вельми добре дожити, аніж про прекрасне майбутнє. Хоча насправді гра зовсім не така похмура, що доводить наш огляд.

the-beatles-6
Легендарна „ліверпульська четвірка“, про яку гравці Destiny могли чути від батьків чи бабусь із дідусями.

І хоч сер Пол досі на висоті, але він нестерпно старий! Болісно дивитися на те, як він силується співати і рухатися перед камерою, немов не було усіх тих десятиліть бурхливого життя.

У останніх Ігрочайниках ми вже висловили припущення, що Hope For The Future тривалий час валялася чорновиком у довгій шухляді робочого столу пана МакКартні, аж тут йому трапився перед очі Бобі Котік і спросоня у когось народилася ідея втулити невтулюване у Destiny, яка саме розроблялася. Це припущення підтверджується також і тим, що цільова аудиторія шутера (молодь від 16 до 25) майже не знайома з творчістю видатного британця.

Screenshot_12
Пісня? Кліп? Конфуз? Задоволення задавнених амбіцій?

А як ви думаєте, навіщо було записувати цю пісню і робити з неї кліп? Який у цьому сенс? Здивуйте мене в коментарях, нумо обговорювати.

Останні статті

УЛЬТРАмативна карта захоплення — Огляд AVerMedia Live Gamer ULTRA

Автор: Віталій Тарнавський

У Дніпрі пройде фестиваль інноваційного кіно KINNOVATION

Автор: Сергій Мельник

VR

“Повернення”: що буде з унікальним кінотеатром посеред Вінниці

Автор: Микола Єрьомін

WePlay Esports Invitational з Rocket League — як це було?

Автор: Володимир Вітовський

Rocket League WePlay

Бігфут підкорює Америку. Інтерв’ю зі Станіславом Зінченком, співзасновником Cyber Light GS

Автор: Володимир Вітовський

Cyber Light Game Studio

Боб Губко, Outcast та Jagged Alliance 3: що показали на презентації THQ Nordic

Автор: Віталій Тарнавський

Завтрашній день: ігри про майбутнє людства

Автор: Віталій Тарнавський

Comic Con Ukraine 2021: як це було

Автор: Дмитро Джугалик

Comic Con Ukraine 2021: як це було

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: