Horizon: Forbidden West вийде у 2021… звісно, якщо її не перенесуть

На презентації ігор для PlayStation 5 було показано чимало цікавих ігор. Серед них був і сиквел Horizon: Zero Dawn під назвою Horizon: Forbidden West. Тоді показали лише трейлер і не поділилися практично ніякою інформацією.

Нещодавно на офіційному YouTube-каналі PlayStation з’явилося відео, у якому ґеймдиректор проекту Матайас де Йонге розповів трішки про сюжет прийдешньої гри. А також поділився приблизною датою релізу, якої не було у анонсному трейлері. Проект побачить світ в 2021 році.

Також стало відомо, що у сиквелі з’явиться чимало нових механічних створінь, які мешкатимуть у різних ареалах: у повітрі, болотах, під водою тощо. А ще нам доведеться зустріти на своєму шляху нові племена, одне з них навчилося приручати та використовувати роботів у своїх цілях.

Ґеймдиректор розповів, що гра отримає більший світ порівняно з попередницею (від західного узбережжя США аж по інший бік Тихого Океану) та підводні простори, які за рівнем деталізації не поступаються наземним. Ну і звісно ж гра використовуватиме потужний SSD PS5 задля того, щоб завантаження локацій тривало кілька миттєвостей.

Читайте також

Alan Wake повертається, скандал на State of Play, рекорди Obsidian… — PlayNews

Топ за свої гроші. Огляд ПК-версії Horizon Zero Dawn

DualShock 4 не працюватиме з іграми для PlayStation 5

Британські гравці обирають PlayStation 5

PlayStation 5

Cyberpunk 2077 і FIFA 21 відразу матимуть сумісність із PS5 та Xbox Series X

Ігрова консоль від KFC?! У кожному жарті є доля жарту…

А ось і PlayStation 5! Анонси Resident Evil VIII, Demon’s Souls Remake, Horizon… — PlayNews

PS5

ОГЛЯД КОНФЕРЕНЦІЇ PS5. ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОНСОЛІ, ДИЗАЙН, ТА ІГРИ

Популярне