Horizon: Zero Dawn вийде на ПК улітку

У PlayStation офіційно підтвердили, що Horizon: Zero Dawn, уже колишній ексклюзив PlayStation 4, вийде на ПК. Станеться це десь улітку. Про це розповів колишній голова Guerrilla Games, а нині президент PlayStation Worldwide Studio – Гермен Гульст.

Я можу підтвердити, що Horizon: Zero Dawn вийде на ПК цього літа. Подробиці найближчим часом вам розкажуть нові директори студії Guerrilla Games.

Пан Гульст також розповів, що незважаючи на анонс однієї з найбільших ігор PlayStation на ПК, у компанії немає планів портувати всі без винятку ААА-ексклюзиви. Вся справа в тому, що Horizon: Zero Dawn, на думку керманичів Sony, — ідеально підходить для того, щоби випустити її на іншій платформі та показати людям, ігри якого класу чекають їх на PlayStation.

Гра вже має сторінку в Steam, однак там наразі виставлені скріншоти з PlayStation 4 Pro з відповідною поміткою на них. Більше подробиць з’явиться найближчим часом.

Скріншот зі Steam

Реліз гри на PlayStation 4 відбувся у 2017 року. Розробкою займалася нідерландська студія Guerrilla Games, яка до цього розробляла серію ігор Killzone. Horizon: Zero Dawn — це екшн-RPG, події якої відбуваються у далекому майбутньому, де людство втратило контроль над Землею, а роботи утворили власні екосистеми. Гравці візьмуть на себе роль дівчини Елой, яка прагне дізнатися про всі таємниці та небезпеки цього захопленого машинами світу.

Читайте також

Capcom планує зробити ПК своєю основною платформою

Відкрито передзамовлення артбуку “Світ гри Horizon Zero Dawn”

Horizon Zero Dawn

Sony придбала студію-розробника Demon’s Souls Remake

demon's souls

Sony влаштували знижки на ігри… у Steam

Horizon Zero Dawn

Ось що можуть отримати підписники PS Plus у жовтні

mortal kombat

Гітару Еллі з The Last of Us 2 продають за 2 тисячі фунтів

The Last of Us 2

Чому на PS1 — страшніше? (Rendaros UA)

Завтрашній день: ігри про майбутнє людства

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: