Horizon: Zero Dawn вийде на ПК улітку

У PlayStation офіційно підтвердили, що Horizon: Zero Dawn, уже колишній ексклюзив PlayStation 4, вийде на ПК. Станеться це десь улітку. Про це розповів колишній голова Guerrilla Games, а нині президент PlayStation Worldwide Studio – Гермен Гульст.

Я можу підтвердити, що Horizon: Zero Dawn вийде на ПК цього літа. Подробиці найближчим часом вам розкажуть нові директори студії Guerrilla Games.

Пан Гульст також розповів, що незважаючи на анонс однієї з найбільших ігор PlayStation на ПК, у компанії немає планів портувати всі без винятку ААА-ексклюзиви. Вся справа в тому, що Horizon: Zero Dawn, на думку керманичів Sony, — ідеально підходить для того, щоби випустити її на іншій платформі та показати людям, ігри якого класу чекають їх на PlayStation.

Гра вже має сторінку в Steam, однак там наразі виставлені скріншоти з PlayStation 4 Pro з відповідною поміткою на них. Більше подробиць з’явиться найближчим часом.

Скріншот зі Steam

Реліз гри на PlayStation 4 відбувся у 2017 року. Розробкою займалася нідерландська студія Guerrilla Games, яка до цього розробляла серію ігор Killzone. Horizon: Zero Dawn — це екшн-RPG, події якої відбуваються у далекому майбутньому, де людство втратило контроль над Землею, а роботи утворили власні екосистеми. Гравці візьмуть на себе роль дівчини Елой, яка прагне дізнатися про всі таємниці та небезпеки цього захопленого машинами світу.

Читайте також

Final Fantasy XIV на PS4 роздають усім… але не зовсім безкоштовно

Ви можете виграти PlayStation, стилізовану під The Last of Us Part II

The LEGO NINJAGO Movie Video Game зараз цілком безкоштовно роздають на ПК, PlayStation та XBOX

Травневий State of Play у виконанні PlayUA

ghost of tsushima

Завтра нам покажуть ґеймплей Ghost of Tsushima

ghost of tsushima

Настільна гра по Resident Evil 3 зібрала майже 1 мільйон доларів на Kickstarter

Sony запускає новий бренд на зміну Worldwide Studio

PlayStation Store тимчасово відключили у Китаї, бо [ЦЕНЗУРА]

playstation store

Популярне