Horizon: Zero Dawn вийде на ПК улітку

У PlayStation офіційно підтвердили, що Horizon: Zero Dawn, уже колишній ексклюзив PlayStation 4, вийде на ПК. Станеться це десь улітку. Про це розповів колишній голова Guerrilla Games, а нині президент PlayStation Worldwide Studio – Гермен Гульст.

Я можу підтвердити, що Horizon: Zero Dawn вийде на ПК цього літа. Подробиці найближчим часом вам розкажуть нові директори студії Guerrilla Games.

Пан Гульст також розповів, що незважаючи на анонс однієї з найбільших ігор PlayStation на ПК, у компанії немає планів портувати всі без винятку ААА-ексклюзиви. Вся справа в тому, що Horizon: Zero Dawn, на думку керманичів Sony, — ідеально підходить для того, щоби випустити її на іншій платформі та показати людям, ігри якого класу чекають їх на PlayStation.

Гра вже має сторінку в Steam, однак там наразі виставлені скріншоти з PlayStation 4 Pro з відповідною поміткою на них. Більше подробиць з’явиться найближчим часом.

Скріншот зі Steam

Реліз гри на PlayStation 4 відбувся у 2017 року. Розробкою займалася нідерландська студія Guerrilla Games, яка до цього розробляла серію ігор Killzone. Horizon: Zero Dawn — це екшн-RPG, події якої відбуваються у далекому майбутньому, де людство втратило контроль над Землею, а роботи утворили власні екосистеми. Гравці візьмуть на себе роль дівчини Елой, яка прагне дізнатися про всі таємниці та небезпеки цього захопленого машинами світу.

Читайте також

PlayStation 5 продається у 168 (!) разів краще за PS4

Playstation 5

Як же виглядатиме нова PS5 в порівнянні з попередницями?

Власників PlayStation 5 винагороджуватимуть за досягнення

Ось як виглядає оновлений PlayStation Store

playstation store

PlayStation Store готується до масштабного оновлення

PlayStation

Mortal Kombat 11 Ultimate Edition з’явиться в українському PS Store

Mortal Kombat 11

Sony продемонструвала інтерфейс PlayStation 5

Оновіть систему на своїх PS4. Що зміниться?

Популярне