web analytics

Hunt: Showdown святкує 4 річницю знижками

Hunt: Showdown, змагальна гра про полювання за головами, святкує свою 4 річницю. На честь цього розробники поділилися кількома забавними фактами та планами на святкування.

Напевне, найголовніше, це знижки. Нові гравці зможуть придбати гру та 4 доповнення у Anniversary Bundle зі знижкою 65% (за 393 гривні). Акція діятиме до 3 березня, то ж поспішіть. Для тих, у кого вже є гра, будуть діяти знижки на доповнення.

Ми постійно прагнемо наповнювати гру новим контентом та подіями. За останній рік ми додали нову карту та боса, а також проводили різні ігрові події, зокрема Light the Shadow та As the Crow Flies. Ми не змогли б зробити це без нашої дивовижної та привітної спільноти. Ставлячи гравців на перше місце і прислуховуючись до їхніх відгуків та побажань щодо Hunt, ми можемо створити справді особливий ігровий досвід.

— написали Crytek у зверненні до спільноти гри

Зараз гра налічує вже понад 3,5 мільйонів гравців, які чого тільки не робили на просторах Showdown. Так, наприклад, 1595 людей загинуло через двері… А ще 276 людей закінчили ігрову сесію після сутички з конем.

А тепер про приємне. На честь 4 річниці, Hunt: Showdown отримає дропи подарунків на Twitch, у яких буде легендарна зброя та легендарні мисливці. Щоб отримати такі дропи, потрібно буде просто дивитися прямі трансляції по Showdown з 23 лютого по 1 березня, щоб отримати свої безкоштовні нагороди.

Також у грі з’явиться новий рекламний брендинг. Він відображатиме унікальний ігровий процес PvPvE та з’явиться на всіх каналах Hunt: Showdown і буде доступний гравцям для завантаження як шпалери.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Hunt: Showdown отримає глобальне оновлення та зниження ціни

hunt showdown

Про що був Crysis 1?! (Я – Тадаші)

Крузіс нове

Crysis – від успіху до провалу | Як Electronic Arts знищили цю серію? (Я – Тадаші)

untitled 1

Режисер Hitman 3 очолить розробку Crysis 4

crysis

Crytek анонсували Crysis 4

Crysis Remastered

Встигніть взяти участь в зимовій події Hunt: Showdown

Запускайте Crysis Remastered, щоб розпочати опалювальний сезон

Crysis Remastered

Перевидання усієї трилогії Crysis вийде наступного місяця

Crysis