Хворі, кволі та психовані герої Rogue Legacy 2 повернуться в липні

Сім років тому Rogue Legacy блискавично стала хітом, додавши до звичної формули rogue-like одну важливу річ — ми граємо не за одного персонажа, а за цілий рід. Кожен наступний нащадок випадковим чином отримував стать, статуру, статус і клас… а ще певні вади, які завжди впливали на ґеймплей.

Наприклад, короткозорий герой бачив чітко лише у вкрай малому радіусі, дистрофік і бив слабше, і здоров’я мав менше, зате міг пролазити у важкодоступні місця тощо. Фізичних та психічних розладів (а потім їх комбінацій) у Rogue Legacy було кілька десятків, тож у перші години гравці часом свідомо йшли на смерть, щоби побачити, який же новий набір дисфункцій підкине нам гра.

І от пригоди героїв із різноманітно обмеженими можливостями нарешті продовжаться — Rogue Legacy 2 побачить світ 23 липня! Щоправда, в дочасному доступі.

Як і годиться для порядного продовження, Rogue Legacy 2 матиме більше всього — класів, зброї, рис, ворогів, локацій та скарбів. Ба більше, у мить своєї появи Rogue Legacy 2 в плані вмісту перевершить оригінал! І це при тому, що розробники обіцяють кожних два місяці випускати велике оновлення, не враховуючи регулярних міні-патчів. Загалом же, у дочасному доступі гра проведе орієнтовно рік.

Цінника в Steam гра поки не має, проте ви вже можете додати її до переліку бажаного — і навіть якщо ви не плануєте придбати 23 липня, це просто допоможе грі частіше з’являтися серед пропонованих новинок крамниці.

Читайте також

Новинний центр Steam майже готовий до релізу

Steam

Horizon Zero Dawn вийде на ПК 7 серпня за доволі привабливою ціною

Порадник ґеймера: Липень 2020

Ghost of Tsushima

15 ігор, які варто придбати на розпродажі Steam менш як за 100 гривень

Batman Arkham Knight

А що ви вже придбали на літньому розпродажі Steam?

Купуйте ігри у Steam і отримуйте подарунки

Injustice: Gods Among Us цілий тиждень буде безкоштовною!

Топ-10 демоверсій “Літнього фестивалю ігор” у Steam

Backbone