HyperX “Битви ґеймерів” повертається на ваші екрани

Перший сезон “Битви ґеймерів” зумів влаштувати фурор, зібравши за 25 випусків 15 мільйонів переглядів. HyperX стали першими, хто провів такого роду шоу в нашому регіоні і, як показала практика, вони не прогадали.

У новому сезоні за місце в фіналі боротимуться 30 учасників, серед яких ви вже зараз можете вибрати свого фаворита. Серед них такі знаменитості: Данило “Zeus” Тесленко, Іоан “Edward” Сухарьов (Na’Vi), Максим Філіпін (Filipin is bro) та багато інших. Проте тільки один з учасників потрапить до фіналу за результатами голосування, інших фіналістів вибиратиме прискіпливе журі. Саме тому вам потрібно якомога швидше віддати голос за свого кандидата та допомогти йому оминути цей етап. Зробити це ви можете вже зараз на сайті проекту. Глядачі, що проголосували, стають учасниками конкурсу з HyperX Cloud Alpha в якості призу. Голосування триватиме до 10 листопада, а на першу серію шоу слід очікувати вже 28 листопада. В подальшому нові випуски “Битви ґеймерів” виходитимуть щовівторка та п’ятниці аж до Нового року, разом з ними на глядачів очікують розіграші цінних призів від HyperX.

Боротьба між учасниками відбуватиметься в традиційному для реаліті-шоу стилі, який нам продемонстрували в першому сезоні. Щотижня на фіналістів чекають цікаві завдання та конкурси на ігрову тематику. За результатами змагань гравців ставатиме все менше й менше, допоки не переможе найкращий. Проте не варто забувати, що саме від глядачів залежать хто з конкурсантів отримає приз глядацьких симпатій (надзвичайно цінний, гарантія 100%).

Звісно ж, творці “Битви ґеймерів” створюють інтригу, не розголошуючи інформацію щодо головного призу та переліку фіналістів. Це повідомлять тільки в першому випуску шоу. Нагадаємо, що переможець першого сезону, оглядач Макс Шелест, отримав ексклюзивний контракт з компанією HyperX.

Не забудьте віддати голос за свого фаворита та очікуйте перший випуск шоу вже 28 листопада. Якщо ви раптом проґавили перший сезон, то переглянути його можна на Youtube-каналі HyperX. Битва буде запеклою!

Читайте також

Трощені клавіатури, щасливі обличчя та інші наслідки WEGAME 4.0

HyperX переніс старт продажів ігрової миші Pulsefire Surge в Україні

HyperX Pulsefire Surge

Придбайте нову клавіатуру HyperX під час WEGAME 4.0 зі знижкою 50%

WEGAME 4.0

Другий сезон HyperX «Битви ґеймерів» розпочато

HyperX «Битви ґеймерів»

Звіт з HyperX Dynamo Battle

HyperX Dynamo Battle: футболісти проти ґеймерів

HyperX запускає власне талант-шоу

WeGame 3.0 у фактах та фото

Популярне