HyperX Cloud Stinger Core Wireless 7.1 — почути все!

Компанія HyperX оголосила про початок поставок геймерської гарнітури HyperX Cloud Stinger™ Core Wireless 7.1, орієнтованої в першу чергу на тих геймерів, яким потрібні висока якість звуку та комфорт при доступній ціні.

Нова гарнітура зручна для тривалих ігрових сесій: невелика вага, відсутність кабелю, якісна звукова сцена та інтуїтивне керування дозволяють повністю зосередитися на ігровому процесі. 40-міліметрові динаміки розташовані так, щоб забезпечити повне занурення в гру. Металевий повзунок, який можна  регулювати, і м’які амбушюри забезпечують комфорт, гнучкий поворотний мікрофон, який завжди можна розмістити з максимальною зручністю, вбудований регулятор гучності — все це робить гарнітуру виключно простою у використанні й мінімально відволікає в напружені моменти гри.

У комплект гарнітури HyperX Cloud Stinger Core Wireless 7.1 входить USB авдіоконтролер з підтримкою віртуального 7.1 звучання — при подачі на нього 5.1 або 7.1 аудіопотоку контролер за спеціальною математичною моделлю, що враховує, в тому числі, і огинання звуком голови, розраховує вихідний стерео сигнал таким чином, щоб створюване двома динаміками стереонавушників звукове поле відповідало тому, що утворюється при прослуховуванні фізичної 7.1 аудіосистеми з правильно розставленими по приміщенню гучномовцями. Таким чином в іграх, що підтримують вивід 7.1 звуку, з’являється можливість грати з об’ємним звуком, що робить занурення в гру більш яскравим. Також цей режим стане в нагоді при перегляді фільмів з 5.1 або 7.1 аудіодоріжкою. Для роботи зі стерео потоком цей режим не призначений, тому в контролері передбачена можливість його відключення.

Контролер з’єднаний з гарнітурою по радіоканалу в діапазоні 2.4 ГГц, що забезпечує мінімально можливі затримки і стійкий зв’язок на відстані до 20 метрів (актуальна відстань залежить від навколишніх умов та від рівня зайнятості діапазону і перешкод в ньому). Вбудована в гарнітуру батарея забезпечує до 17 годин автономності при 50-відсотковому рівні гучності.

Гарнітури HyperX Cloud Stinger Core Wireless 7.1 забезпечені дворічною гарантією та безкоштовною технічною підтримкою.

Основні особливості геймерської гарнітури HyperX Cloud Stinger Core Wireless 7.1

  • Віртуальне об’ємне 7.1 звучання — Занурення в ігровий світ і точне позиціонування завдяки віртуальному об’ємному 7.1 звучанню1, підготовленому програмним забезпеченням HyperX NGENUITY.
  • Бездротове підключення — Використання радіоканалу в діапазоні 2.4 ГГц дозволило забезпечити мінімальні затримки.
  • Легкість та комфорт — Легка вага гарнітури та м’які дихаючі амбушюри дозволяють грати довше без втоми.
  • Вражаючий ігровий звук — Конструкція з закритими чашами допомагає відгородитися від оточуючих звуків, а 40-мм динаміки з підкресленими басами дозволять повністю зануритися в гру.
  • Міцне регульоване сталеве кріплення чаш — Надійне та міцне сталеве кріплення чаш забезпечує регулювання і максимально зручне положення гарнітури на голові.
  • Зручне вбудоване регулювання гучності — Зручний вбудований регулятор гучності дозволяє підлаштовувати її без необхідності виходу з гри в системні меню.
  • Мікрофон з шумоізоляцією — Гнучкий мікрофон з шумоізоляцією забезпечить чистий зв’язок з колегами.
  • Тривала автономність — Заряду вбудованої батареї вистачає на роботу протягом до 17 годин при 50% гучності.

 

Читайте також

Найпотужніший серед Swift – Acer Swift X вже у продажу в Україні

Контролери DualSense для PS5 в нових кольорах вже доступні в магазинах України

Acer представляє ноутбуки Swift X з відеокартами NVIDIA GeForce RTX серії 30 та тонкими й легкими корпусами

Acer представляє новий захищений ноутбук і планшет з лінійки ENDURO Urban

5 найяскравіших героїнь у відеоіграх за версією PlayStation

Ґеймерський звук виходить на новий рівень — нові навушники від AOC

Acer розширює асортимент ноутбуків Swift 1 в Україні

Вперше в Україні пройде набір на безкоштовний онлайн-курс від компанії Wargaming

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: