HyperX Dynamo Battle: футболісти проти ґеймерів

12 липня 2017  у Києві, на стадіоні «Динамо» ім. В. В. Лобановського відбудеться неповторне видовище – шоу-матч у футбольному симуляторі FIFA 17, де зіграють футболісти “Динамо”  Максим Коваль і Микита Корзун, а також популярні українські кіберспортсмени Руслан «Ruha» Сорока та Віталій «labotryas» Муха, котрі віднедавна стали гравцями кіберспортивного підрозділу клубу “Динамо”. З одного боку двоє професійних футболістів, з іншого — двоє професійних FIFAшників. От і дізнаємося у відкритому двобої, котрий динамівський дует краще футболить у FIFA 17 на PS4.

Втім, однією лише міжусобицею в “Динамо” цей захід не обмежиться — зіграти разом із зірками футболу (або проти них) зможуть і глядачі.  До 10 липня триватиме попередня реєстрація, і всі, хто встигнуть, зможуть на власні очі побачити матч на стадіоні та навіть вийти на віртуальне поле, щоби позмагатися з іменитими динамівцями.

Усім охочим взяти участь у заході не варто гаяти часу, адже кількість місць дуже навіть обмежена! А вболівальники, котрим не поталанить потрапити на стадіон, зможуть переглянути онлайн-трансляцію матчу на  YouTube-каналі RUHA

До слова, коментувати шоу-матч буде популярний ведучий телеканалу «1+1» Дмитро Поворознюк, а крім безпосередньо футбольного змагання, в програмі заходу також будуть автограф-сесії з учасниками шоу-матчу, фуршет для представників преси та презентація нового ґеймерського устаткування від компанії HyperX, котра і виступила ініціатором цього заходу.

Також для глядачів заплановані конкурси, де найактивніші учасники зможуть виграти ігрові гарнітури, мишки та килимки.

Тож нумо реєструватися, поки ще є така можливість: http://hyperx.gg/HyperXDynamoBattleReg

Читайте також

Трощені клавіатури, щасливі обличчя та інші наслідки WEGAME 4.0

HyperX переніс старт продажів ігрової миші Pulsefire Surge в Україні

HyperX Pulsefire Surge

Придбайте нову клавіатуру HyperX під час WEGAME 4.0 зі знижкою 50%

WEGAME 4.0

Другий сезон HyperX «Битви ґеймерів» розпочато

HyperX «Битви ґеймерів»

HyperX “Битви ґеймерів” повертається на ваші екрани

HyperX “Битви ґеймерів”

Звіт з HyperX Dynamo Battle

HyperX запускає власне талант-шоу

WeGame 3.0 у фактах та фото

Популярне