HyperX представила інноваційну ґеймерську гарнітуру Cloud Orbit

HyperX на цьогорічному CES показали публіці інноваційні ґеймерські гарнітури Cloud Orbit та Cloud Orbit S. Над цими красенями вони працювали спільно з Audeze та Waves Technology.

Завдяки плідній співпраці з провідними розробниками аудіотехнологій, ми готові предстваити ґеймерам принципово нову якість звуку. Раніше вона була доступною тільки в окремих нішевих навушниках для аудіофілів. Застосування акустичних інновацій не тільки зробить ігровий процес глибшим та більш захопливим, але й забезпечить гравцям додаткову перевагу, допомагаючи перемагати у кіберспортивних змаганнях.

Марк Лізем, віце-президент HyperX

Ці новинки стали першими продуктами бренду, що розроблені на платформі Audeze Mobius. Її особливість у 100-мм планарно-магнітних динаміках Audeze, що забезпечують точну звукопередачу. Вони побудовані на надтонкій мембрані з плівки та потужних магнітах особливої форми, що дозволить з високою точністю визначати місце розташування опонента та відчувати повне занурення у гру.

Окрім того, Cloud Orbit S споряджені технологією Waves Nx, котра відстежує найдрібніші рухи голови гравця, коректуючи звукове оточення до 1000 разів за секунду. В залежності від положення вашої голови, ви порізному сприйматимете ігровий звук, що дозволить здалеку почути найдрібніші скрипи.

Окрім цього, список функцій гарнітур Cloud Orbit та Cloud Orbit S містить розширені налаштування аудіо та персоналізовані тривимірні налаштування, у тому числі, – калібровку тривимірного аудіо під індивідуальні особливості користувача. Мікрофон із шумодавом та pop-фільтром зручний як для внутрішньоігрових перемовин, так і для голосових додатків. Для зручності, його можна від’єднати під час прослуховування музики. Гарнітури комплектуються трьома змінними варіантами кабелю для ПК, консолей та мобільних пристроїв.

Початок продажу новинок в Україні очікується у 4-м кварталі 2019 року за ціною $299.99 за модель Cloud Orbit та $329.99 за модель Cloud Orbit S.

Читайте також

Чорна П’ятниця у ЗОНА51: прокачай своє обладнання

Новий світловідбиваючий одяг від HyperX та Champion

HyperX анонсує серію ґеймерських трансляцій — HyperX Showdown

Міжнародний онлайн турнір від HyperX CS:GO 2×2 розпочнеться вже завтра

HyperX Cloud Stinger Core Wireless 7.1 — почути все!

HyperX x Ducky One 2 Mini — маленька, але крута клавіатура

Boosteroid — на передовій хмарних технологій

Boosteroid

Boosteroid — on a Frontline of Cloud Technologies

Boosteroid

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: