HyperX представила інноваційну ґеймерську гарнітуру Cloud Orbit

HyperX на цьогорічному CES показали публіці інноваційні ґеймерські гарнітури Cloud Orbit та Cloud Orbit S. Над цими красенями вони працювали спільно з Audeze та Waves Technology.

Завдяки плідній співпраці з провідними розробниками аудіотехнологій, ми готові предстваити ґеймерам принципово нову якість звуку. Раніше вона була доступною тільки в окремих нішевих навушниках для аудіофілів. Застосування акустичних інновацій не тільки зробить ігровий процес глибшим та більш захопливим, але й забезпечить гравцям додаткову перевагу, допомагаючи перемагати у кіберспортивних змаганнях.

Марк Лізем, віце-президент HyperX

Ці новинки стали першими продуктами бренду, що розроблені на платформі Audeze Mobius. Її особливість у 100-мм планарно-магнітних динаміках Audeze, що забезпечують точну звукопередачу. Вони побудовані на надтонкій мембрані з плівки та потужних магнітах особливої форми, що дозволить з високою точністю визначати місце розташування опонента та відчувати повне занурення у гру.

Окрім того, Cloud Orbit S споряджені технологією Waves Nx, котра відстежує найдрібніші рухи голови гравця, коректуючи звукове оточення до 1000 разів за секунду. В залежності від положення вашої голови, ви порізному сприйматимете ігровий звук, що дозволить здалеку почути найдрібніші скрипи.

Окрім цього, список функцій гарнітур Cloud Orbit та Cloud Orbit S містить розширені налаштування аудіо та персоналізовані тривимірні налаштування, у тому числі, – калібровку тривимірного аудіо під індивідуальні особливості користувача. Мікрофон із шумодавом та pop-фільтром зручний як для внутрішньоігрових перемовин, так і для голосових додатків. Для зручності, його можна від’єднати під час прослуховування музики. Гарнітури комплектуються трьома змінними варіантами кабелю для ПК, консолей та мобільних пристроїв.

Початок продажу новинок в Україні очікується у 4-м кварталі 2019 року за ціною $299.99 за модель Cloud Orbit та $329.99 за модель Cloud Orbit S.

Читайте також

HyperX випускає клавіатуру на власних механічних перемикачах

Що ми побачили на вересневому CEE 2019

CEE 2019

HyperX представила цілий оберемок високоякісних ґеймерських пристроїв на gamescom

HyperX Cloud Alpha

«HyperX Style»: бренд HyperX персоналізує ґеймерські пристрої іменними стікерами

HyperX

HyperX Україна, що нового? Репортаж з CEE 2019

HyperX Україна, що нового? Репортаж з CEE 2019

Підсумки WEGAME 5.0

HyperX показала ґеймерські новинки на CES 2019

HyperX

Zona51 нарешті у Львові

Популярне