HyperX став спонсором кібертурніру WEGAME VaultCup

Американський бренд ігрових і кіберспортивних аксесуарів HyperX оголошено офіційним спонсором кібертурніру з Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends і DotA 2 під назвою WEGAME VaultCup, що відбудеться 8–9 квітня на арт-заводі «Платформа» у Києві.

На фестивалі WEGAME 3.0 на вас також чекатиме фірмова зона HyperX. Там ви зустрінете у вільному доступі останні продукти бренду, зокрема гарячу новинку — ігрову мишу HyperX Pulsefire. Крім того, на гостей бренд-зони чекатиме безліч ґеймерських розваг і конкурсів, зустріч із блоґером Максом Шелестом, а також можливість отримати флаєр, якщо вам не вистачає спеціальних цін на продукцію HyperX.

Бренд HyperX набув широкої відомості серед ґеймерів завдяки своїм інноваційним аксесуарам, створеним з урахуванням специфічних потреб кіберспортсменів. Наприклад, ігрові гарнітури HyperX офіційно використовують понад 20 професійних команд зі всього світу: Natus Vincere, SK-Gaming, Alliance, Team Liquid та інші.

Щоби взяти участь у турнірі, команди з пʼяти гравців мусять пройти відбір, зареєструвавшись на офіційному сайті заходу. Купити квиток на WEGAME 3.0 можна тут.

Читайте також

Другий сезон HyperX «Битви ґеймерів» розпочато

HyperX «Битви ґеймерів»

HyperX “Битви ґеймерів” повертається на ваші екрани

HyperX “Битви ґеймерів”

Звіт з HyperX Dynamo Battle

HyperX Dynamo Battle: футболісти проти ґеймерів

HyperX запускає власне талант-шоу

WeGame 3.0 у фактах та фото

У Києві поборються найкращі у світі гравці CS:GO

Samsung Electronics Ukraine — ексклюзивний партнер WEGAME 3.0

Популярне