HyperX відвантажила більше 76 мільйонів одиниць своєї продукції

Компанія HyperX сьогодні оголосила про те, що вже поставлено понад 10 мільйонів геймерських гарнітур. Оголошення було зроблено в зв’язку з початком поставок нової моделі  Cloud MIX Rose Gold Edition. З початку виробництва першої ґеймерскої гарнітури HyperX Cloud в 2012 році, HyperX випустило 30 моделей гарнітур, міцно закріпившись на ринку як провідний бренд ґеймерських гарнітур для ПК і консолей. Крім того, за даними NPD, HyperX займає лідуючу частку ринку сумісних з ПК гарнітур.

Сьогодні HyperX також подолало знакові рубежі в ще двох категоріях, поставивши понад мільйон геймерських клавіатур і 65 мільйонів модулів пам’яті. Механічні ігрові клавіатури HyperX Alloy спочатку випускалися на перемикачах Cherry MX, а з недавніх пір почала випускати клавіатуру HyperX Alloy Origins на власних перемикачах. Оперативна пам’ять HyperX випускається в лінійках FURY і Predator, в які входять модулі зі світлодіодним підсвічуванням, що настроюється фірмовим програмним забезпеченням NGENUITY.

По мірі виходу на ринок новітньої гарнітури Cloud MIX Rose Gold Edition, HyperX створює мережу своїх амбасадорів, серед них  лауреат премії Grammy Пост Малоун (Post Malone), Жужу СмітШустер (JuJu SmithSchuster ) з Pittsburgh Steelers, Гордон Хейворд (Gordon Hayward) з Boston Celtics, а також ряд інших впливових осіб і стрімерів.

Читайте також

Acer анонсує новітню лінійку ноутбуків широкого споживання серій Swift, Spin та Aspire

Компанії Porsche Design та Acer представляють ноутбук Porsche Design Acer Book RS

Культова група Korn об’єдналася з World of Tanks Blitz заради події на Гелловін

Sony продемонструвала інтерфейс PlayStation 5

Сезон Hot Wheels стартував у консольних World of Tanks

Bethesda + Xbox — Microsoft купила Skyrim. Повністю

World of Tanks Blitz виходить на Nintendo Switch

Студію 4A Games придбали за 35 000 000 $

Популярне