HyperX відвантажила більше 76 мільйонів одиниць своєї продукції

Компанія HyperX сьогодні оголосила про те, що вже поставлено понад 10 мільйонів геймерських гарнітур. Оголошення було зроблено в зв’язку з початком поставок нової моделі  Cloud MIX Rose Gold Edition. З початку виробництва першої ґеймерскої гарнітури HyperX Cloud в 2012 році, HyperX випустило 30 моделей гарнітур, міцно закріпившись на ринку як провідний бренд ґеймерських гарнітур для ПК і консолей. Крім того, за даними NPD, HyperX займає лідуючу частку ринку сумісних з ПК гарнітур.

Сьогодні HyperX також подолало знакові рубежі в ще двох категоріях, поставивши понад мільйон геймерських клавіатур і 65 мільйонів модулів пам’яті. Механічні ігрові клавіатури HyperX Alloy спочатку випускалися на перемикачах Cherry MX, а з недавніх пір почала випускати клавіатуру HyperX Alloy Origins на власних перемикачах. Оперативна пам’ять HyperX випускається в лінійках FURY і Predator, в які входять модулі зі світлодіодним підсвічуванням, що настроюється фірмовим програмним забезпеченням NGENUITY.

По мірі виходу на ринок новітньої гарнітури Cloud MIX Rose Gold Edition, HyperX створює мережу своїх амбасадорів, серед них  лауреат премії Grammy Пост Малоун (Post Malone), Жужу СмітШустер (JuJu SmithSchuster ) з Pittsburgh Steelers, Гордон Хейворд (Gordon Hayward) з Boston Celtics, а також ряд інших впливових осіб і стрімерів.

Читайте також

Основні частини серії Half-Life стали безкоштовними до кінця березня

Uplay проводить святковий розпродаж з рекордною знижкою на The Division 2

Ігроладний трейлер Godfall — однієї з стартових ігор PS5

Оновлені TravelMate B3 — Ідеальні помічники у навчанні від Acer

Перенесення продовжуються — Dying Light 2 відклали на невизначений термін

Хутчіш в Зону51 — до крісла Hator мишка у подарунок!

Hunt: Showdown — нарешті на PS4

В Rainbow Six Siege розпочалася подія «Road to S.I. 2020»

Популярне