HyperX випускає клавіатуру на власних механічних перемикачах

Автор: Віталій Тарнавський @erleke

HyperX, ґеймерський підрозділ Kingston Technology Company, Inc., сьогодні оголосило про початок глобальних поставок ігрових механічних клавіатур HyperX Alloy Origins, побудованих на базі власних перемикачів HyperX. Перші клавіатурні перемикачі HyperX, представлені на ринку, а саме лінійні механічні перемикачі HyperX Red, розроблені з акцентом на швидкість і довговічність: у них коротший хід до спрацьовування і ресурс 80 мільйонів натискань. Механічна клавіатура HyperX Alloy Origins — перша повнорозмірна ігрова клавіатура, побудована на перемикачах HyperX — оснащена клавішами з яскравою повнокольорової (RGB) підсвіткою і красивими динамічними ефектами з п’ятьма рівнями яскравості, що забезпечують комфортні ігрові сесії як вдень, так і вночі.

Клавіатура Alloy Origins виконана в матовому корпусі з авіаційного алюмінію, що забезпечує довговічність і стійкість компактної конструкції, що залишає більше місця на робочому столі. Клавіатуру Alloy Origins можна налаштувати за допомогою програмного забезпечення HyperX NGENUITY, що пропонує розширені можливості налаштування освітлення і макросів. Зйомний кабель клавіатури з’єднується з нею роз’ємом USB TypeC, а для підключення до ПК використаний традиційний USB TypeA.

Спеціальний ігровий режим клавіатури Alloy Origins дозволяє користувачеві самостійно вибирати, які клавіші можуть бути в ньому відключені, а котрі переналаштовані за власним смаком. Макроси можуть бути призначені на клавіші і збережені в бібліотеці, а користувачі можуть створити до трьох профілів, а їх перемиканням можна швидко переналаштувати клавіатуру без необхідності в програмному забезпеченні HyperX NGENUITY, наприклад, на турнірах, де встановлювати своє ПЗ не дозволяється. Серед інших корисних функцій — технологія Anti-Ghosting, поширена на всі клавіші, так що жодне, навіть одночасне, натискання або відпускання клавіші пропущено не буде.

HyperX витратив два роки на розробку серії клавішних перемикачів з функціями і технічними характеристиками, котрі так хотіли гравці, і тепер з радістю представляє перемикачі власного бренду на ігровому ринку

Про це розповідає Дженніфер Ішіі (Jennifer Ishii), менеджер напрямку клавіатур HyperX.

З нашими новими перемикачами нова механічна ігрова клавіатура Alloy Origins повністю відповідає потребам ґеймерів, які віддають перевагу перемикачам червоного стилю, котрі розраховані на 80 мільйонів натискань на клавішу.

 

Клавіатура HyperX Alloy Origins вже доступна в мережі онлайн, а також роздрібних партнерів HyperX за рекомендованою ціною 3299 грн.

Останні статті

Basilisk від Razer тепер без проводів

Автор: Віталій Тарнавський

Флагман ASUS ZenFone 6 із поворотною камерою доступний в Україні

Автор: Віталій Тарнавський

Ретроспектива Resident Evil. Випуск 05: Resident Evil Code: Veronica (2000)

Автор: Андрій Нагорний

Resident Evil Code: Veronica (2000)

Прокляття Відьмака

Автор: PlayUA

Відьмак: Полювання

Шибайголова, Томата, Трансформери — Дайджест коміксів #07

Автор: Владислав Папідоха

«Сага. Том 1», видавництво Рідна мова

Як показали Донецьк у Call of Duty: Modern Warfare

Автор: Володимир Вітовський

Сall of Duty, Донецьк

Огляд фільму «Чаклунка: Повелителька темряви»

Автор: Олег Соколовський

Чаклунка: Повелителька темряви / Maleficent: Mistress of Evil (2019)

Call of Duty, Донецьк та дезінформація

Автор: Олег Куліков

Сall of Duty, Донецьк