HyperX x Ducky One 2 Mini — маленька, але крута клавіатура

Автор: Віталій Тарнавський @erleke

HyperX кооперується з виробником клавіатур Ducky і разом випускають обмежену партію механічних геймерських клавіатур з перемикачами HyperX Red і конструкцією Ducky 60% Keyboard.

Клавіатура HyperX x Ducky One 2 Mini побудована на лінійних механічних перемикачах HyperX Red, розроблених для забезпечення максимальної швидкості і довговічності з ресурсом до 80 мільйонів натискань на кожен перемикач. В якості основи використана конструкція клавіатури Ducky One 2 Mini, в ній застосоване повнокольорове підсвітлення з динамічними ефектами та безшовні ковпачки Ducky PBT з подвійним литтям (double-shot).

Ducky із задоволенням працює в тісній співпраці з HyperX, розробивши HyperX x Ducky One 2 Mini з перемикачами HyperX, що надають користувачам найкраще поєднання для ігрової клавіатури

Ерік Хсіе (Erik Hsieh), старший маркетинговий директор DuckyChannel International Co

Наша співпраця з HyperX спрямована на створення надійних і довговічних механічних ігрових клавіатур, тому ми з нетерпінням чекаємо моменту, коли наші покупці зможуть почати користуватися HyperX x Ducky One 2 Mini

Клавіатура HyperX x Ducky One 2 Mini виконана в надкомпактному форм-факторі «60%» з компоновкою, що дозволяє максимально звільнити простір на робочому столі для рухів миши. Лінійні механічні перемикачі HyperX Red зі зменшеним ходом до спрацьовування дозволяють натискати клавіші HyperX x Ducky One 2 Mini швидше. Виступаючі світлодіоди перемикачів HyperX забезпечують збільшену яскравість підсвітлення, а безшовні ковпачки Ducky PBT з подвійним литтям оснащені гравіюванням на бічних сторонах, яке позначає їх додаткові функції, що спрощує їх пошук і запам’ятовування. Підтримка Ducky Macro 2.0 дозволяє користувачам налаштовувати підсвітлення безпосередньо з самої клавіатури, а також записувати макроси, для зберігання макросів передбачені 6 призначених для користувача профілів.

Клавіатура HyperX x Ducky One 2 Mini випущена лімітованою партією: по всьому світу доступно в цілому 3700 екземплярів. Кожна клавіатура забезпечена унікальним номером, нанесеним лазерним гравіюванням на основі, і виділяється стильною чорно-червоною двокольоровою рамкою на гладкій і міцній основі, що дозволяє розташувати клавіатуру під трьома кутами. У комплект поставки HyperX x Ducky One 2 Mini також входить пристрій для зняття ковпачків Ducky, додаткові кольорові клавіші і тематичний пробіл Ducky, присвячений року Щура.

Геймерська клавіатура HyperX x Ducky One 2 Mini буде доступна за рекомендованою роздрібною ціною 3699 грн починаючи з 12 травня. Додаткову інформацію про глобальну доступність HyperX x Ducky One 2 Mini можна знайти на сайті HyperX.

У зв’язку з поточною ситуацією з COVID-19 у HyperX можуть виникнути затримки з деякими продуктами і доставкою. HyperX вживає всіх можливих заходів для роботи з партнерами, щоб мінімізувати вплив на своїх клієнтів і забезпечити доступність товару і його своєчасну доставку.

Останні статті

Пташеня, Єнот Ракета, Бог Війни — Дайджест коміксів #16

Автор: Владислав Папідоха

Захисник вогню. Том 2

Скільки мають коштувати ігрові послуги в Україні? [ОПИТУВАННЯ]

Автор: Володимир Вітовський

Скільки мають коштувати ігрові послуги в Україні?

Анонсовано FESTinCAR2020 — перший в Україні автокінофестиваль національного кіно

Автор: Сергій Мельник

FESTinCAR2020

Освіти свою ігрову станцію разом з Aerocool Mecha ARGB

Автор: Віталій Тарнавський

Хороший, поганий, злий: 10 “найкращих” собак в іграх (за версією кінофоба)

Автор: Олег Куліков

Бумер (Far Cry 5)

Розпочався фінал всеукраїнського чемпіонату з CS:GO Logitech G National Cybersport League

Автор: Сергій Мельник

NCL

Усе що показали на липневому Stadia Connect

Автор: Сергій Мельник

Stadia

Космічний Примарний Вершник, Міз Марвел, Серед Овець — Дайджест коміксів #15

Автор: Владислав Папідоха

Міз Марвел