web analytics
7

Ідеально виконаний вікенд. Огляд п’ятого етапу 7DRIVE TCR Championship

Автор: Андрій Присяжний

Туманний альбіон і легендарний британський трек Снеттертон обіцяли стати гарантією цікавого і непередбачуваного п’ятого етапу 7DRIVE TCR Championship. Адже саме цей трек, ще з середини 50-х років і донині, приймає змагання з турингові, GT і навіть формульні перегони.

Кваліфікаційні сюрпризи не оминули і цей етап. Майже від початку кваліфікації лідерство захопив Артем Хорольський і не зважаючи на всі намагання його переслідувачів так і не змогли вони випередити його. Таким чином, ми отримали першого поулсіттера на Audi за всі п’ять етапів Чемпіонату. Другим із відставанням у півтори десятих секунди став Назар Аддаті, витиснувши із свого «хюндая» майже все (принаймні так здавалось ззовні).

Замкнув трійку лідер Чемпіонату — Матвій Літвінов із відставанням від Назара у дві десятих секунди. Усі троє проробили титанічну роботу, адже, відстань до четвертої позиції, на якій розташувався Дмитро Малихін, становила майже секунду. Щоправда, як казав класик «кваліфікація — це всього-на-всього папірець».

Старт гонки пройшов максимально вдало для лідера. Артем одразу ж почав відриватись від дуету Назара і Матвія, що сиділи на хвості. До речі, щодо них.

У цих двох пілотів старт відбувся не так безпроблемно, як у Артема, і ще до першого повороту вони почали боротьбу за другу позицію. Щоправда, вона була не довгою, адже вже на виході із другого повороту Матвій зміг обігнати Назара і вийти на другу позицію.

Не дивлячись на контратаки Назара у найближчих поворотах, все ж таки не вдалося йому вийти на другу позицію. Тим часом вигадав собі проблем Дмитро Малихін, який після старту з четвертого місця відкотився аж на дев’яте місце.

Також, дуже гарним проривом відзначився Костянтин Левицький, який за рахунок стабільності, гарного темпу, а також, помилок суперників зміг вийти на четверте місце. Намагався запобігти його перебуванню там Дмитро Малихін, який зміг знайти темп і стрімко наближався до Костянтина.

Дмитро зміг ліквідувати відставання більш ніж у 10 секунд до Костянтина, але навіть такого темпу не вистачило йому аби нав’язати боротьбу. Але, і Костянтин своєю чергою зміг мінімізувати свої помилки й залишити за собою четверте місце на фініші. А у лідерів все залишилось без змін. Артем Хорольський, із перевагою у шість секунд, виграв першу гонку. Матвій Літвінов зайняв друге місце, а Назар Аддаті, який певний час тримався за Матвієм, отримав прикрий слоудаун, котрий відкинув його на дві секунди від Матвія у фінішному протоколі.

Призери першої гонки:

1. Артем Хорольський
2. Матвій Літвінов
3. Назар Аддаті

Якщо перша гонка була для лідерів відносно легкою прогулянкою, то друга видалася максимально напруженою і важкою. Найбільше у цій ситуації зміг відіграти Артем Хорольський, який, не без контактів і моментів, що змушують волосся ставати дибки, зміг вийти на третю позицію вже після першого кола.

Чого не скажеш про Назара і Матвія, які вибрали більш спокійну тактику і спокійно коло за колом намагались відіграти позиції. І якщо за три кола Артем зміг стати лідером гонки, то хлопці були тільки на п’ятій і шостій позиції, намагаючись наздогнати його.

Окремою прикрасою цього етапу стала боротьба Дмитра Малихіна із Матвієм Літвіновим. Настільки виваженої, щільної і захопливої боротьби ми давно не бачили. Але, на жаль, не зміг Дмитро втримати ні Назара, ні Матвія.

До речі, складності Назару ще додавав той факт, що на самому початку у нього почалась назальна кровотеча, але він, як справжній спартанець, зміг її приборкати і успішно проїхати всю дистанцію. І фінішувавши на другому місці(!). Таким чином у топ-5 другої гонки фінішували ті ж водії які потрапили у топ-5 першої, тільки трошки змінивши свої місця у фінальному протоколі.

Також, не можна не відмітити те, що на цьому етапі ми отримали другого володаря «ідеального» вікенду (перемога у кваліфікації і обидвох заїздах) – Артема Хорольського. До нього це вдавалось лише Матвію Літвінову.

Призери другої гонки:

1. Артем Хорольський
2. Назар Аддаті
3. Матвій Літвінов

Результати етапу можна побачити на наступному фото:

Також, не менш цікавою є наразі турнірна таблиця яку можна побачити далі:

Якщо у вас є доступ до Megogo, яка виступає партнером турніру, запис етапу також можна подивитися у них на платформі. Або за посиланням нижче.

Що стосується наступного, фінального етапу, то він пройде на знайомому японському автодромі – Окаяма. 

Трансляція завершення серії 7DRIVE TCR Championship відбудеться 14 травня о 20.45. Подивитися етап можна на Youtube-каналі 7DRIVE, або на порталі партнерів — Megogo.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Як добре ви знаєте гру Valorant? (Тест)

Автор: PlayUA

Як добре ви знаєте гру Valorant?

Ігрові приставки для телевізорів: новий рівень розваг

Автор: PlayUA

Metroid Prime 4: Beyond, Mario & Luigi: Brothership, Zelda: Echoes of Wisdom — Підсумки червневого Nintendo Direct

Автор: Барлет Ярослав

The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom

AirPods 3 проти AirPods 2: які бездротові навушники Apple краще купити геймеру

Автор: PlayUA

airpods pro 03

Трощи, ховайся і з песиками грайся: нові подробиці ігроладу Assassin’s Creed Shadows

Автор: Микола Єрьомін

assassin'screedshadows15

Домашній тріумф: Огляд студентського відкритого кубку ЛДУФК з Counter Strike 2

Автор: BenderUA

1718440506167

Надійні друзі ваших вух: як обрати навушники Samsung Galaxy Buds

Автор: PlayUA

samsung buds 01

Найкращі аксесуари Apple AirTag на 2024 рік

Автор: PlayUA

airtag 03