IGN придбала Humble Bundle

Humble Bundle — це популярна серед гравців пожертво-збиральна компанія з власним онлайн-магазином ігор. Тепер нею володіє портал IGN, про який ви також, ймовірно, чули. Дивне поєднання, правда? На перший погляд вони мають різні цілі, але об’єднує їх тісна співпраця з ігровою спільнотою.

За словами власників Humble — сайт і надалі працюватиме, як і раніше, можливо, навіть краще, завдяки значним ресурсам, якими володіє Ian Games Network. У вчорашньому зверненні до спіьноти Джефрі Розен повідомив наступне:

“Ми старатимемося більше, аніж коли-небудь, щоб пропонувати вам найкращі ігрові та книжкові набори, а також розпродажі, в той же час леліючи Humble Monthly та нові творчі ініціативи. Ми збережемо наш офіс, культуру та вражаючу команду завдяки IGN, яка допомагатиме в реалізації подальших планів. Ми зберемо ще більше грошей на благодійність…

Джон (Джон Грехем, один із засновників Humble) та я започаткували Humble Bundle, живучи ще з батьками. Коли вони дізнались про нашу “велику ідею”, яка фактично була сумішшю “плати, що забажаєш” з доброчинністю, вони наважились допомогти нам, хоча ця затія могла так і не увінчатися успіхом. Через сім років, завдяки щедрості більш ніж 10 мільйонів покупців, ми зібрали $106 мільйонів на благодійність. Ми пишаємось досягненням нашої команди та спільноти Humble, які допомогли нам у цьому.

Проте, не заважаючи на ці досягнення, ми знаємо, що це тільки початок. Ще більші здобутки чекають нас попереду і ми думаємо, що IGN — це чудовий партнер, який допоможе нам досягнути їх.”

У результаті цієї угоди Humble отримав по-справжньому могутнього партнера. Що з того вийде, покаже тільки час, але сподіватимемось на краще.

Читайте також

Трейлер та трохи ігроладу Watch Dogs 2

Торба ігор Capcom за копійки в Humble Bundle

На Humble Bundle запустили 15-тий інді-бандл

Humble Origin Bundle 2 — а ви вже затарилися?

Монстри і міні-боси у Bloodborne

Тизер другого епізоду Tales from the Borderlands

Анонсували нову гру із серії Tales

Tales of Berseria

Українська настільна гра «Туманний острів» нарешті побачила світ

Туманний острів

Популярне