«Ігромаг» відкрив передзамовлення насичених чорним гумором настілок «Пекельний трамвай» і «Цинічні історії»

Українське видавництво «Ігромаг» відкриває передзамовлення на насичені чорним гумором патігейми «Пекельний трамвай» і «Цинічні історії», які розбавлять будь-яку вечірку, додавши до неї море веселощів, абсурдних і пікантних моментів.

У настільній грі «Пекельний трамвай» гравці опиняються у ролі машиніста трамваю, якому належить вирішити складну дилему і оголосити смертний вирок одному із невдах, що випадково опинилися на колії. Ситуацію ускладнюватимуть дві команди суперників, які всіма можливими способами намагатимуться схилити думку машиніста на свою користь і переконати його відправити машину смерті колією супротивників. Тож, кого врятуєте саме ви: двох бідолашних діток, які намагаються врятуватися від злої відьми, чи новенький, у недоторканій обгортці, перший випуск коміксу «Бетмен»!?

Тип: для компанії, чорний гумор

Видавництво: Ігромаг (Україна), Skybound Games (Канада)

Кiлькiсть гравцiв: від 3 до 13 гравців

Час гри: від 15 хвилин

Вiк: від 14 років

Мова: українська

Якщо вашому життю не вистачає вульгарності, розбещеності і непристойності, то «Цинічні історії» швидко виправлять це непорозуміння, зруйнувавши ваші моральні чесноти і подарувавши багато нестримного сміху. У цій грі учасники за допомогою отримах карт повинні створити свою власну, неповторну і непристойну історію, яку суддя визнає найкращою з усіх. Кількість варіацій історій просто незліченна, одна карта може повністю змінити хід подій, додавши до них неочікуваний поворот, еротичну сцену або ж непристойну лайку. До речі, гра має вікове обмеження 18 років.

Тип: карткова, для вечірки

Видавництво: Ігромаг (Україна), Explosm Games

Кiлькiсть гравцiв: від 3 до 10 гравців

Час гри: від 30 до 90 хвилин

Вiк: від 18 років

Мова: українська

Зацікавилися цими забавками!? Тож я маю ще одну приємну новину для вас. Під час передзамовлення на настілки діє знижка, що дозволяє придбати «Пекельний трамвай» за 760 грн, замість 950 грн, а «Цинічні історії» за 600 грн, замість 750 грн. А щоб ще більше зекономити, «Ігромаг» пропонує придбати ці настілки набором за 1275 грн, замість 1700 грн. Усі замовники отримають свої забавки у кінці листопада цього року.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Серіал Fallout показав трейлер із чорним гумором в дусі першоджерела

p.ua.fallout 2

Український піксельний дизельпанк Erra: Exordium виходить у повноцінний реліз

Erra: Exordium

«Ігромаг» розпочав передзамовлення настілки «Не ходи сюди». Ходіть до нас за деталями!

Не ходи сюди головна

Стартувало передзамовлення настільної гри «Поклик Ктулху»

Поклик Ктулху

У Steam розпочалися безкоштовні вихідні для Exoprimal і Bus Simulator 21 Next Stop

Exoprimal

Відкрито передзамовлення настільної гри «Майстерня»

woodcraft

Стартувало попереднє замовлення настільної гри «Земля» від «Ігромаг»

Земля

Стартувало передзамовлення п’ятого тому «Скотта Пілігрима»

Скотт пілігрим

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: